قالیشویی بانو شعبه مهرشهر

قالیشویی بانو شعبه مهرشهر کرج

قالیشویی در مهرشهر | قالیشویی بانو خوب ترین، بهترین و نزدیک ترین قالیشویی مهرشهر، کلیه خدمات مبل شویی، تعمیرات فرش و قالیشویی در مهرشهر کرج، با پرسنلی تحصیل کرده و آموزش دیده. سرویس دهی خوب و منظم در کرج و شهر ها ی حومه با استفاده از کادری مجرب. کلیه خدمات خشکشویی مبلمان، خوشخواب، موکت در محل. کلیه خدمات تخصصی شستشو انواع فرش های ماشینی و دستبافت با مواد و ماشین آلات درجه یک صنعت قالیشویی.

قالیشویی خوب در مهرشهر

ما رقابت نمیکنیم! رقابت می آفرینیم

قالیشویی در مهرشهر

شرکت قالیشویی بانو با بیش از نیم قرن تجربه در صنعت قالیشویی استان البرز با سابقه ای درخشان در صنعت شستشوی فرش اماده ارائه کلیه خدمات به همشهریان عزیز شهر کرج می باشد. تمامی همکاران در بخش‌های مختلف، در کلاس‌های آموزشی تخصصی شرکت می‌نمایند تا با بکارگیری شیوه‌های نوین، شایسته و برازنده‌ی بهترین قالیشویی تهران و البرز باشند.
همواره از تمامی مردم عزیز می‌خواهیم تا با انتقادهای سازنده‌ی خود ما را در این امر مهم همیاری کنند. بدون نظرات کاربردی و مهم شما، رضایت کامل شما سروران، محقق نخواهد شد. شما کاربران گرامی وب‌سایت می‌توانید از جدیدترین مقالات قالیشویی که برایتان تدارک دیده‌ایم و حاصل سال‌ها تجربه‌ی ما در این زمینه است، استفاده کنید.

شماره های تماس

شماره تماس سراسر البرز: ۳۴۱۱۸

شعبه مهرشهر : ۳۳۵۲۹۰۳۹-۳۳۵۲۹۰۲۹

شعبه کرج : ۳۲۷۲۸۱۷۲-۳۲۷۵۶۴۶۲

شعبه گوهردشت : ۳۴۲۰۸۲۵۲-۳۴۲۰۷۰۴۹

مدیریت ۰۹۱۲۳۶۶۸۰۵۸

سامانه پیام کوتاه انتقادات و پیشنهادات: ۱۰۰۰۳۳۵۲۹۰۲۹

دیدگاه‌ها  

سمیه
0 #1 سمیه 1397-09-11 16:52
ممنون ا زخدماتتون از همه مهمتر برخورد پرسنل و کیفیت خدماتتون.
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید