قالیشویی بانو شعبه هشتگرد

قالیشویی و مبل شویی بانو شعبه هشتگرد و حصارک

کارخانه قالیشویی و مبل شویی بانو کرج ویژه محله های هشتگرد و حصارک کرج ارائه دهنده کلیه خدمات قالیشویی و مبل شویی با بالاترین کیفیت در سراسر کرج. با بیش از 50 سال سابقه در صنعت قالیشویی و مبل شویی کرج. سرویس دهی ویژه و فوری سرتاسر محله های کرج به ویژه محله هشتگرد کرج و محله حصارک کرج.

قالیشویی و مبل شویی در هشتگرد و حصارک کرج

قالیشویی در هشتگرد

قالیشویی در هشتگرد | قالیشویی بانو کرج شعبه شهر جدید هشتگرد ارائه دهنده با کیفیت ترین خدمات شستشوی انواع فرش های ماشینی و دستبافت، شستشو با اسفاده از ماشین آلات و مواد شوینده درجه یک. سرویس دهی مرتب و منظم در سراسر شهر هشتگرد کرج.

مبل شویی در هشتگرد

مبل شویی بانو کرج ویژه محله هشتگرد کرج انجام تخصصی کلیه خدمات مبل شویی در هشتگرد و حومه با استفاده از دستگاه ایتالیایی رادکتور و شامپوی ایرانی درجه یک. متخصص شستشوی انواع مبلمان و خوشخواب در محله هشتگرد در محل. برای ثبت سفارش باما تماس بگیرید.

راه های تماس باما

شماره تماس پنج رقمی سراسر کرج: ۳۴۱۱۸

دفتر مرکزی : ۳۲۷۲۸۱۷۲-۳۲۷۵۶۴۶۲

شعبه مهرشهر : ۳۳۵۲۹۰۳۹-۳۳۵۲۹۰۲۹

شعبه گوهردشت : ۳۴۲۰۸۲۵۲-۳۴۲۰۷۰۴۹

مدیریت ۰۹۱۲۳۶۶۸۰۵۸

سامانه پیام کوتاه انتقادات و پیشنهادات: ۱۰۰۰۳۳۵۲۹۰۲۹

وبسایت ما: www.banookaraj.com

قالیشویی در حصارک

قالیشویی در حصارک کرج | شرکت قالیشویی بانو کرج شعبه حصارک کرج اولین و بهترین ارائه دهنده خدمات قالیشویی در محله حصارک با استفاده از سرویس های فعال و گردشی در محله حصارک کرج. متخصص شستشوی انواع فرشهای ماشینی و دستبافت با استفاده از مواد ارگانیک و کاملا گیاهی.

مبل شویی در حصارک

شرکت مبل شویی بانو کرج متخصص خشکشویی انوام مبلمان در محله حصارک کرج با استفاده از دستگاه مخصوص و بدون آب ریزی در محل، متخصص شستشوی انواع مبلمان چرم، راحتی، استیل و ... خشکشویی انواع خوشخواب های تک نفره و دونفره با بالاترین کفیت و مواد درجه یک.

به این قالیشویی امتیاز بدهید!

کیفیت خدمات قالیشویی: 100% - 1 رای
برخورد پرسنل با مشتریان: 100% - 1 رای
خوش قولی برای ارئه خدمات: 100% - 1 رای
ارائه فاکتور خدمات طبق قیمت اتحادیه: 100% - 1 رای
سرعت انجام خدمات شرکت: 100% - 1 رای

100%

مجموعه امتیازات

نکته: امتیازات ثبت شده در این قسمت توسط کاربران سایت تبلیغات قالیشویی بررسی و ثبت شده است و این وبسایت هیچگونه دخل و تصرفی در نظرات ثبت شده برای آگهی ها نداشته و ندارد. برای افزایش کیفیت خدمات و انتخاب بهتر مشتریان دیگر در نظر سنجی شرکت کنید و مشکلات خود را در قسمت دیدگاه برای کاربران ارسال کنید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید