قالیشویی شربت اوغلی سرویس دهی سراسر تهران قالیشویی زمرد با سابفه ترینقالیشویی تهران

پیشنهادات مدیر

کارخانه قالیشویی زیبا ویژه تمامی مناطق تهران، شهران و سرویس دهی در سریع ترین زمان ممکن بنر تبلیغاتی قالیشویی الوند ارائه دهنده کلیه خدمات قالیشویی در سراسر تهران کارخانه قالیشویی فارسی تهران    قالیشویی و مبل شویی پاشا تهران 

کارخانه قالیشویی توکل تهران   

قالیشویی گرامی

قالیشویی و مبل شویی گرامی تهران

قالیشویی گرامی عضو رسمی اتحادیه با کد صنفی: ۰۴۵۷۳۸۲۲۴۵ شستشوی انواع فرشهای دستبافت و ماشینی با کر اسلامی رنگ ثابت، انجام تخصصی کلیه خدمات رفوگری، رنگبرداری و ریشه بافی. سرویس دهی سراسر تهران با بیش از ۱۰ شعبه فعال در سراسر تهران. خشکشویی انواع مبلمان در محل.

قالیشویی گرامی تهران

شستشوی فرش ماشینی که در این سالها همگام با جدیدترین تکنولوژی های شستشو، ماشین آلات شستشو پیشرفته و دوستدار طبیعت و شستشو انواع فرش با کمترین مصرف آب این افتحار را در در بین قالیشویان تهران دارد که شستشو را با مواد نانو و یا ماشین آلات تمام اتوماتیک و مصرف کم آب به تمیزی روز اول خود در آورد.

شماره های تماس:

 ۷۷۰۷۷۱۷۳

۲۲۳۰۶۱۶۶

۸۸۵۳۸۳۱۳

خط شبانه روزی:

۰۹۰۱۴۳۹۰۹۰۹

آدرس: خیابان وفادار غربی، بین اردیبهشت و بزرگراه باقری، پلاک ۱۴۲۰، قالیشویی گرامی

به این قالیشویی امتیاز بدهید!

کیفیت خدمات قالیشویی: 87% - 2 رای
برخورد پرسنل با مشتریان: 89% - 1 رای
خوش قولی برای ارئه خدمات: 100% - 1 رای
ارائه فاکتور خدمات طبق قیمت اتحادیه: 59.5% - 2 رای
سرعت انجام خدمات شرکت: 100% - 1 رای

83%

مجموعه امتیازات

نکته: امتیازات ثبت شده در این قسمت توسط کاربران سایت تبلیغات قالیشویی بررسی و ثبت شده است و این وبسایت هیچگونه دخل و تصرفی در نظرات ثبت شده برای آگهی ها نداشته و ندارد. برای افزایش کیفیت خدمات و انتخاب بهتر مشتریان دیگر در نظر سنجی شرکت کنید و مشکلات خود را در قسمت دیدگاه برای کاربران ارسال کنید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آموزش‌های نظافت

مشاهده همه آموزش ها