شهرهای پر بازدید

قالیشویی 118 شیراز

کارخانه قالیشویی 118 پارسه شیراز

قالیشویی 118 شیراز عضو رسمی اتحادیه و اولین دارنده مجوز از صنعت و معدن و تجارت. بدون شک با یک بار امتحان و مشاهده کیفیت شست و شو مشتری همیشگی ما خواهید بود و به دوستان خود توصیه خواهید کرد. تبلیغ قالیشویی ۱۱۸ پارسه کیفیت شست و شوی آن است. شست شو با مواد شوینده ی صد درصد تضمینی و بدون آسیب رساندن به بافت پارچه. سرویس دهی به تمام نقاط شیراز.

قالیشویی 118

در صورت عدم رضایت از کیفیت شست و شوی هزینه ای دریافت نمیشود. حتی یک ریال!

شست و شوی انواع فرش های دستباف، ماشینی، گلیم فرش، موکت با دستگاه های تمام اتوماتیک. شست شو با دستگاه تمام اتوماتیک جدید که به بافت فرش آسیب نمی زند انجام می شود. متخصص در شستشوی و رنگ برداری انواع فرش های دستباف. تعمییرات انواع فرش، ریشه زنی، حاشیه زنی و ترمییم سوختگی فرش های دستباف و ماشینی. این کارخانه خدمات خود را طبق نرخ مصوب اتحادیه به همشهریان گرامی ارائه می کند. از اعتماد خود پشیمان نخواهید شد.

تلفن های تماس:

۰۹۱۷۵۸۰۲۰۲۱
۳۶۳۷۱۸۰۵

آدرس: ابتدای شهرک جوادیه، جنب رستوران همسر خوب.

به این قالیشویی امتیاز بدهید!

کیفیت خدمات قالیشویی: 100% - 1 رای
برخورد پرسنل با مشتریان: 100% - 1 رای
خوش قولی برای ارئه خدمات: 100% - 1 رای
ارائه فاکتور خدمات طبق قیمت اتحادیه: 100% - 1 رای
سرعت انجام خدمات شرکت: 100% - 1 رای

100%

مجموعه امتیازات

نکته: امتیازات ثبت شده در این قسمت توسط کاربران سایت تبلیغات قالیشویی بررسی و ثبت شده است و این وبسایت هیچگونه دخل و تصرفی در نظرات ثبت شده برای آگهی ها نداشته و ندارد. برای افزایش کیفیت خدمات و انتخاب بهتر مشتریان دیگر در نظر سنجی شرکت کنید و مشکلات خود را در قسمت دیدگاه برای کاربران ارسال کنید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آموزش‌های نظافت

مشاهده همه آموزش ها

ماشین سازی

ارائه آخرین اخبار، مقالات و آگهی ها در حوزه ماشین سازی