پیشنهادات مدیر

قالیشویی پاپیون شعبه ایران زمین

قالیشویی در ایران زمین | قالیشویی پاپیون بهترین و نزدیک ترین قالیشویی در ایران زمین

قالیشویی در ایران زمین | قالیشویی پاپیون بهترین و نزدیک ترین قالیشویی به محله و محدوده های ایران زمین تهران، شهرک غرب، سرویس دهی فوری سراسر ایران زمین. کلیه خدمات قالیشویی، مبل شویی و ترمیم فرش توسط متخصصان با تجربه و کادری آموزش دیده.

قالیشویی پاپیون شعبه ایران زمین شهرک غرب، دارای سرویس های مستقر در منطقه، دفتر کاری در شهرک غرب، نزدیک ترین قالیشویی به شما در محله ی سیمای ایران هستیم. با بیش از 20 سال سابقه در صنعت قالیشویی زیر نظر قالیشویی ماژیک تهران با بیش از 60 سال سابقه. سرویس دهی سراسر تهران و دارای سرویس های ویژه ی سیمای ایران شهرک غرب.

قالیشویی پاپیون شعبه ایران زمین

قالیشویی در ایران زمین

فرشها علاوه بر ارزش مالی اکثر دارای ارزش های معنوی برای خانواده می باشند. راز طول عمر فرش شما در نگهداری و رسیدگی آن می باشد. به دلیل افزایش شهر نشینی منسوخ شدن راه ها و روش های شستشوی فرش در منزل، تاسیس کارخانه جات قالیشویی دیگر شستن فرشها در خانه علاوه بر وقت گیر بودن، آسیب رساندن به فرش و .... دیگر صرفه ی اقتصادی نیز نخواهد داشت. پس برای افزایش طول عمر فرش خود باید به موارد زیادی دقت کنیم.

مهمترین این مواد که تاثیر بسیار زیادی در عمر فرش شما خواهد داشت شستشوی فرش در تاریخ های مشخص در سال است. فرشها در سال 2 بار نیاز به شستشوی اساسی دارند. که علاوه بر تمیز شدن بافت روی فرش، گرد و خاک از داخل ریشه های فرش نیز زدوده شود.

شرکت قالیشویی پاپیون تهران با استفاده از ماشین آلات تمام اتوماتیک و خشک کن های لوله ای. آماده ارائه کلیه خدمات شستشو انواع فرش با ضمانت نامه کتبی در محله ایران زمین شهرک غرب می باشد. برای اطلاعات بیشتر و یا سفارش خدمات با شماره های زیر در ارتباط باشید.

پل های ارتباطی شما با قالیشویی پاپیون شعبه ایران زمین

شماره تماس: (10 خط ویژه)

02188566399

مدیریت:

09122335993

سرویس شبانه روزی:

09195311824

به این قالیشویی امتیاز بدهید!

کیفیت خدمات قالیشویی: 93% - 3 رای
برخورد پرسنل با مشتریان: 91% - 3 رای
خوش قولی برای ارئه خدمات: 90.67% - 3 رای
ارائه فاکتور خدمات طبق قیمت اتحادیه: 87.67% - 3 رای
سرعت انجام خدمات شرکت: 90.67% - 3 رای

91%

مجموعه امتیازات

نکته: امتیازات ثبت شده در این قسمت توسط کاربران سایت تبلیغات قالیشویی بررسی و ثبت شده است و این وبسایت هیچگونه دخل و تصرفی در نظرات ثبت شده برای آگهی ها نداشته و ندارد. برای افزایش کیفیت خدمات و انتخاب بهتر مشتریان دیگر در نظر سنجی شرکت کنید و مشکلات خود را در قسمت دیدگاه برای کاربران ارسال کنید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آموزش‌های نظافت

مشاهده همه آموزش ها