پیشنهادات مدیر

قالیشویی خان سالار شعبه چیتگر

کارخانه قالیشویی خان سالار شعبه محله چیتگر

قالیشویی در چیتگر | قالیشویی خان سالار تهران شعبه چیتگر سرویس دهی خوب و منظم به محله های چیتگر، شهرک سرو آزاد، پیکان شهر و دریاچه چیتگر. قالیشویی چیتگر. شرکت قالیشویی خان سالار شعبه چیتگر تهران با استفاده از نیرو های متعهد و کار آزموده آماده ارائه کلیه خدمات شسشتوی انواع فرش، خشکشویی مبلمان و کلیه خدمات و تعمیرات و باز سازی انواع فرشهای دستبافت زیر نظر کارشناسان زبده و با تجربه خمات تعمیرات در تهران.

بهترین و نزدیک ترین قالیشویی به شما هستیم
کلیه خدمات قالیشویی خان سالار شعبه چیتگر دارای ضمانت می باشند.

قالیشویی در چیتگر

کارخانه قالیشویی خان سالار شعبه چیتگر با بیش از 15 سال سابقه در صنعت قالیشویی تهران می باشد. قالیشویی خان سالار چیتگر عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران بوده و کلیه خدمات و نرخ های شستشوی این کارخانه زیر نظر اتحادیه قالیشویی تهران می باشد. مدیران قالیشویی خان سالار با بیش از 15 سال سابقه فعالیت و رزومه در شرکت های قالیشویی معتبر در سراسر تهران به آموخته های مهمی در مورد شستشو و مدیریت یک مجموعه قالیشویی رسیده و آنها را در مجموعه خود پیاده سازی خواهند کرد. مدیران قالیشویی خان سالار با فعالیت در شغلهای مدیریتی، کارشناس شستشو، کارشناسی قیمت شستشوی فرش ، سیرویس کار و یا اپراتور و .... تجربه های کافی برای مدیریت یک مجموعه قالیشویی را بدست آورده اند. با وجود این تجربیات گران بها و تسهیلات بانکی اقدام به تاسیس یک کارخانه قالیشویی در غرب استان تهران کرده و سرویس دهی فوری به سراسر استان تهران را در ابتدای سال 1398 آغاز کرده و تا کنون بیش از 2 هزار مشترک را با افتخار در سیستم خود ثبت کرده است. شما هم همین امروز با ما تماس بگیرید و به جمع مشترکین راضی ما بپیوندید.

متاسفانه برخی از قالیشویی ها در تهران به صورت دفتر فعالیت کرده و فرشهای شما را به صورت واسطه ای با کارخانه داران بزرگ می شویند و این نوع شستشو کیفیت لازم شستشوی فرش را نخواهد داشت. با این رو مدیران قالیشویی خان سالار با تاسیس کارخانه قالیشویی در غرب تهران میتوانند این قول را به شما مشتریان خود بدهد که فرشهای شما زیر نظر متخصص شستشو با بالاترین کیفیت ممکن شستشو خواهد شد و مانند روز اول تحویل شما داده شود.

پل های ارتباطی ما (تماس سریع با لمس شماره ها)

شماره تماس ویژه چیتگر و حومه چیتگر:

۴۴۷۸۸۰۱۵

شماره های تمای ویژه سراسر تهران:

22001826
22860415

شماره های تماس مدیران مجموعه:

09122477112
09360996696

وبسایت ما: khansalarco.com

آدرس دفتر: خیابان شریعتی، بعد از پل سید خندان، بن بست خیام

محله های سرویس دهی فوری حومه چیتگر:

(دریاچه، کوهک، شهرک راه آهن، آتی شهر، شهرک شهرداری، شهرک سینمایی، پیکان شهر، ویلاشهر)

به این قالیشویی امتیاز بدهید!

کیفیت خدمات قالیشویی: 90.28% - 7 رای
برخورد پرسنل با مشتریان: 91.33% - 6 رای
خوش قولی برای ارئه خدمات: 83.17% - 6 رای
ارائه فاکتور خدمات طبق قیمت اتحادیه: 94.83% - 6 رای
سرعت انجام خدمات شرکت: 90.17% - 6 رای

90%

مجموعه امتیازات

نکته: امتیازات ثبت شده در این قسمت توسط کاربران سایت تبلیغات قالیشویی بررسی و ثبت شده است و این وبسایت هیچگونه دخل و تصرفی در نظرات ثبت شده برای آگهی ها نداشته و ندارد. برای افزایش کیفیت خدمات و انتخاب بهتر مشتریان دیگر در نظر سنجی شرکت کنید و مشکلات خود را در قسمت دیدگاه برای کاربران ارسال کنید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آموزش‌های نظافت

مشاهده همه آموزش ها