قالیشویی شربت اوغلی سرویس دهی سراسر تهران قالیشویی زمرد با سابفه ترینقالیشویی تهران

پیشنهادات مدیر

کارخانه قالیشویی زیبا ویژه تمامی مناطق تهران، شهران و سرویس دهی در سریع ترین زمان ممکن بنر تبلیغاتی قالیشویی الوند ارائه دهنده کلیه خدمات قالیشویی در سراسر تهران کارخانه قالیشویی فارسی تهران    قالیشویی و مبل شویی پاشا تهران 

کارخانه قالیشویی توکل تهران   

چگونه یک قالیشویی خوب انتخاب کنیم؟

چگونه یک قالیشویی خوب انتخاب کنیم؟ 

چگونه یک قالیشویی خوب انتخاب کنیم: شستشوی فرش ها اگر طبق اصول اصلی خود انجام نشود باعث خرابی و از بین رفت بافت فرش خواهد شد. برای جلوگیری از این قبیل مشکلات و حوادث برای فرش خود شما نیاز به یک قالیشویی با تجربه و مورد اعتماد دارید. امروزه با افزایش خانوار ها در سطح شهر نیاز به قالیشویی نیز هر روز بیشتر و بیشتر می شود و در این بین شرکتهایی راه اندازی می شوند تا خدمات شستشو انواع فرش، مبل، موکت و ... را ارائه می دهند. و دامنه انتخاب برای مشتریان هر روز وسیع تر می شود، اما انتخاب یک قالیشویی معتبر همیشه مهمترین گزینه برای یک خانواده است و ما در این مقاله سعی بر آن داریم تا بتوانیم راهنمایی برای انتخاب یک قالیشویی را برای مشتریان عزیز ارائه دهیم.

 راهنمای انتخاب بهترین قالیشویی

معیارهای انتخاب یک قالیشویی

1. مجاز بودن قالیشویی‌(اینکه قالیشویی زیر نظر اتحادیه قالیشویان شهر شما باشد)
2. در دسترس بودن قالیشویی( اینکه شرکت قالیشویی در حومه شهر باشد)
3. کیفیت خدمات مشتری ( شامل نوع برخورد با مشتری، کیفیت شستشو، زمان تحویل، عمل به تمام تعهدات خود)
4. میزان رضایت مشتریان از آن شرکت (تحقیق و پرسش از دوستان و آشیانان)


برای گرفتن تاییدیه از اتحادیه با شماره اتحادیه محل سکونت خود تماس بگیرید و از کم و کیف قالیشویی مورد نظر خود سوال کنید، نرخ خدمات قالیشویی را از آنها سوال کنید، اتحادیه موظف به پاسخ دادن به پرسشهای شماست و اطلاعات کامل خود را از اتحادیه مورد نظر دریافت کنید. پس از اینکه اتحادیه به سوال های شما پاسخ داد و قالیشویی مورد نظر را انتخاب کردید بعد از آن با قالیشویی مد نظر خود تماس بگیرید و سوال های زیر را از آنها بپرسید:


1. هزینه شستشوی فرش هر متر مربع چقدر می باشد؟ (وقتی قیمت را گرفتید با قیمت اتحادیه قالیشویی مقایسه کنید و ببینید که طبق مقررات قالیشویی عمل می کنند یا نه)
2. تحویل فرش به چه صورت است و چند روز زمان می برد تا فرش شما تحویل داده شود؟
3. آیا تضمینی برای تحویل سالم فرش به شما میدهند یا خیر؟
4. از هزینه سرویس ها سوال کنید ( به دلیل اینکه دوری کارخانه از حومه شهر باعث آن نشود که هزینه اضافه برای سرویس رفت و آمد بر عهده شما باشد.
5. نحوه شستشو فرش چگونه و با چه موادی می باشد. (فرش های دستبافت، ابریشم و ... نیاز به شستشو با مواد گیاهی دارند.)

و سوال هایی که خودتان در نظر دارید را بپرسید، آدرس وبسایت آن شرکت را بگیرید و با مشاهده سایت آنها بیشتر با آنها آشنا شوید تا بتوانید به آن قالیشویی اعتماد کنید. حتما در مورد شرکت آن قالیشویی سوال کنید تا مطمئن شوید که قالیشویی به صورت یک شرکت کار می کند و فرشهای شما به دست دلالان قالیشویی نیوفتد. و در انتها اگر شکایتی از هر قالیشویی داشتید پس از اینکه تحقیقات خود را راجب آن قالیشویی انجام دادید حتماً شکایت را به اتحادیه قالیشویی شهر خود ابلاغ کنید و پیگیری کنید، مطمئن باشید که قالیشویی مورد نظر با فشار های شما و اتحادیه قالیشویی وظیفه دارد تا رضایت شما را بدست آورد.

همیشه نظر سنجی ها را بخوانید در مورد قالیشویی مورد نظر خود به خوبی تحقیق کنید.

یادتان باشد شما به عنوان یک مشتری تماس میگیرید و رضایت شما باید اولین اولویت برای آن شرکت باشد. حتماً قیمتها را مقایسه کنید، شما می توانید لیست قیمتهای اتحادیه تهران را در اینجا مشاهده کنید. و همچنین در این قسمت لیست قالیشویی های مجاز تهران را مشاهده کنید

دیدگاه‌ها  

قالیشویی
+1 #1 قالیشویی 1396-05-22 12:50
عالی بود مرسی از راهنماییتان
نقل قول کردن
نسرین
+2 #2 نسرین 1397-07-28 12:05
قالیشویی ادیب واقعا داره گران فروشی میکنه و با برخورد بسیار نامناسب به مشتری توهین میکنن. متاسفم نهاد ناظری برای شکایت وجود ندارد.
نقل قول کردن
مدیریت سایت
+1 #3 مدیریت سایت 1397-07-29 17:00
به نقل از نسرین:
قالیشویی ادیب واقعا داره گران فروشی میکنه و با برخورد بسیار نامناسب به مشتری توهین میکنن. متاسفم نهاد ناظری برای شکایت وجود ندارد.

شما میتوانید شکایت خود را با دلایل کافی به اتحادیه قالیشویی استان مورد نظر خود ابلاغ کنید. میتوانید از قسمت پیشنهادات مدیر راه های شکایت از قالیشویی را مشاهده کنید.
نقل قول کردن
پیروز
0 #4 پیروز 1398-02-28 17:48
قالی ابریشمی خود را تحویل قالی شویی ادیب دادیم گفتند ابریشم شور بکنید که اطمینانی باشد . نزدیک هفتصد تومان گرفتند برای یک قالی شش متری بعد از چند هفته تخریب شده تحویل داده اند و می گویند از اول همینطوری بوده . اوج تقلب و فساد و تدلیس است این ادیب . متاسفانه شکایت ما هم به بخش مشتریان شرکت بی پاسخ مانده می گویند نصف بهای تعمیرات را بدهید تا برایتان درست کنیم ؟؟!!
نقل قول کردن
Marzie
0 #5 Marzie 1398-04-05 23:42
واقعا اين تبليغي كه تو تلوزيون ميگه هر كجا فرشته ميدي بده به قاليشويي أديب نده كه بشوره شايستشونه، برخورد كاملا توهين آميز، بي نظمي ادر تحويل فرش ،اعصابت خورد ميشه از رفتارشون، با وقاهت ميگن كو مدركا كه گفته باشيم ٥-٦ روزه ميديم؟ الان ١٧ روزه تحويل ندادن
نقل قول کردن
Marzie
0 #6 Marzie 1398-04-05 23:45
راننده بمون گفت ٥-٦ روزه مياريم فرشو-الان ١٧ روزه هنوز نياوردن-با وقاهت ميگن كجا نوشتيم چند روزه ؟ مدركي داريد ؟
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آموزش‌های نظافت

مشاهده همه آموزش ها