درباره ما

وبسایت تبلیغات قالیشویی زیر نظر تیم طراحی سایت باران به وسیله ی سعید رضاپور در سال 1394 راه اندازی شد و کلیه هدف این وبسایت فقط و فقط معرفی بهترین قالیشویی ها برای مشتریان در سراسر کشور بوده است. راه هایی برای انتخاب بهترین قالیشویی به همشهریان عزیز در این وبسایت وجود دارد که به نظر دهی کاربران در رابطه با قالیشویی های مد نظر و یا امتیاز دهی به خدمات قالیشویی های موجود در سایت راه های انتخاب یک قالیشویی را به مشتریان معرفی می کند.

تیم طراحی سایت باران از سال 1385 فعالیت خود را به مدیریت امیر علیپور آغاز کرده و تا کنون بیش از 1000 سایت طراحی کرده و پروژه های زیادی را در این راستا انجام داده است. تیم طراحی سایت باران متشکل از امیر علیپور مدیر مجموعه و سعید رضاپور، حامد قراگزلو، امیر حسین قمری و داود علیپور فعالیت خود را در زمینه طراحی سایت، نرم افزار تلفن همراه و سئو در سراسر کشور انجام می دهد.

درباره تیم طراحی سایت باران

طراحی سایت

تبلیغات اینترنتی

سئو

طراحی سایت

امروزه طراحی سایت برای کسب و کار های اینترنتی به یکی از مهمترین فاکتور های درآمد زایی و تبلیغاتی در اینترنت تبدیل شده است. صنعت قالیشویی که بیشتر جستجو را در شبکه های مجازی دارد و هر روز به تعداد این بازدید کنندگان که به دنبال یک قالیشویی معتبر میگردند اضافه می شود. تبلیغات سنتی برای جذب مشتری در صنعت قالیشویی جای خود را به تبلیغات اینترنتی داده است. از این رو شرکتهای قالیشویی مجاب به طراحی صفحه شخصی برای مجموعه خود هستند.

طراحی وب سایت برای شرکتهای قالیشویی همانند تاسیس یک دفتر کار در اینترنت می باشد اما با توافق های بسیار فراوان. شما می توانید در سایت خود اطالاعات جامع و کاملی به مشتریان خود ارائه دهید و راه های ارتباطی خود را در هر قسمت از سایت برای کاربران به نمایش بگذارید تا مشتری راحت ترین راه را برای ثبت سفارش داشته باشد. برای سفارش طراحی سایت می توانید باما تماس بگیرید متخصصان ما با تجربه ی چند ساله کلیه فاکتور های مورد نیاز برای طراحی یک سایت قالیشویی را به شما معرفی خواهند کرد.

طراحی سایت
تبلیغات اینترنتی

تبلیغات اینترنتی

تبلیغات به عنوان یکی از مهمترین سرمایه گذاری های کسب و کار شناخته می شود. تبلیغات صنف قالیشویی ها در سراسر کشور به عنوان یک امر مهم برای این شرکتها تلقی می شود. با توجه به وجود شرکتهای قالیشویی متعدد در سراسر کشور و استانهای و شهر های مختلف، شرکتهای قالیشویی برای بیشتر دیده شدن نیاز به تبلیغات های گسترده در شهر و یا استان فعالیت خود می باشد. فعالیت های شرکت قالیشویی به صورت محلی می باشد و شرکتهای قالیشویی اصولا متخص یک شهر و یا یک استان می باشند.

سایت تبلیغات قالیشویی با استفاده از بخش بندی استانی و شهری با صرف زمان و انرژی زیاد شرکت های قالیشویی فعال در سراسر کشور را به صورت استانی و شهری دسته بندی کرده و این امکان را به شرکتهای قالیشویی می دهد که در استان و یا شهر مورد نظر خود که فعالیت خدماتی قالیشویی انجام می دهند تبلیغ کرده و بیشتر دیده شوند. برای سفارش تبلیغات با ما تماس بگیرید.

سئو

سئو یک سایت را می توان به صورت کلی و خلاصه به بهینه سازی وب سایت برای موتو های جستجو معرفی کرد. بهینه سازی سایت شامل قواعد و قوانین نگارشی، کد نویسی، تولید مقاله و ... می شود. سئو به عنوان یکی از تخصصی ترین خدمات اینترنتی می باشد که تاثیر زیادی در افزایش رتبه سایت و کسب ورودی بیشتر می باشد. شاید برای شما سوال پیش بیایید که سئو چه استفاده ای در سایت شما داشته و چه دلیلی برای هزینه کردن برای سئو سایت خود دارید.

طبق نمایش آمار های گوگل بیشترین درصد ورودی های کاربران در وبسایت ها در 10 لینک اول در نمایش صفحه های گوگل می باشد. شما با استفاده از سئو و بهینه سازی سایت خود به این مهم دست پیدا کرده و سایت خود را در بین 10 جستجوی برتر گوگل قرار می‌دهید. انجام دادن سئو نیاز به خدمات تخصصی می باشد. برای سفارش سئو سایت خود همین امروز باما تماس بگیرید.

سئو

نمونه کارهای طراحی سایتسئوتبلیغاتدر سراسر کشور

قالیشویی شربت اوغلی

طراحی سایت و سئو (بهینه سازی سایت) توسط تیم طراحی سایت دال، مدیر پروژه سعید رضاپور، آغاز طراحی مرداد ماه 1395

قالیشویی ماژیک

طراحی سایت و سئو (بهینه سازی سایت) توسط تیم طراحی سایت دال، مدیر پروژه سعید رضاپور، آغاز طراحی اسفند ماه 1397

قالیشویی گل ابریشم

طراحی سایت و سئو (بهینه سازی سایت) توسط تیم طراحی سایت دال، مدیر پروژه سعید رضاپور، آغاز طراحی تیر ماه 1398

اتحادیه قالیشویان تهران

طراحی سایت و سئو (بهینه سازی سایت) توسط تیم طراحی سایت دال، مدیر پروژه سعید رضاپور، آغاز طراحی بهمن 1397

قالیشویی ابریشم خراسان

طراحی سایت و سئو (بهینه سازی سایت) توسط طراحی سایت دال، مدیر پروژه سعید رضاپور، آغاز طراحی اردیبهشت ماه 1399

الو قالیشویی تهران

طراحی سایت و سئو (بهینه سازی سایت) توسط تیم طراحی سایت دال، مدیر پروژه سعید رضاپور، آغاز طراحی مرداد ماه 1398

قالیشویی محتشم کاشان

طراحی سایت و سئو (بهینه سازی سایت) توسط تیم طراحی سایت دال، مدیر پروژه سعید رضاپور، آغاز طراحی مرداد ماه 1398

قالیشویی چلسی کرج

طراحی سایت و سئو (بهینه سازی سایت) توسط تیم طراحی سایت دال، مدیر پروژه سعید رضاپور، آغاز طراحی مهر ماه 1398

تکنو صنعت آرین

طراحی سایت شرکت تولید ماشین آلات قالیشویی توسط تیم طراحی سایت دال، مدیر پروژه سعید رضاپور، تحویل مهرماه 1395

قالیشویی آوا مشهد

طراحی سایت و سئو (بهینه سازی سایت) توسط تیم طراحی سایت دال، مدیر پروژه سعید رضاپور، آغاز طراحی خرداد ماه 1397

قالیشویی بانو کرج

طراحی سایت و سئو (بهینه سازی سایت) توسط تیم طراحی سایت دال، مدیر پروژه سعید رضاپور، آغاز طراحی مرداد ماه 1397

قالیشویی برف کرج

طراحی سایت و سئو (بهینه سازی سایت) توسط تیم طراحی سایت دال، مدیر پروژه سعید رضاپور، آغاز طراحی اردیبهشت 1399