قالیشویی بانو شعبه خرمدشت

قالیشویی و مبل شویی بانو در خرمدشت و فاز4 مهرشهر

شرکت قالیشویی بانو کرج بهترین و معتبر ترین قالیشویی نزدیک به فاز 4 مهرشهر کرج و محله خرمدشت، آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی، مبل شویی و خدمات ترمیم و بازسازی در سراسر محله های کرج از جمله خرمدشت و فاز 4 مهرشهر می باشد.

کارخانه قالیشویی و مبل شویی بانو با سالها سابقه و تجربه در صنعت قالیشویی کرج و استان البرز آمادگی سریس دهی فوری به سراسر محله های کرج در کوتاه ترین زمان ممکن را دارد. قالیشویی و مبل شویی بانو با افزایش ناوگان حمل و نقل و پرسنل و از جمله گسترش کارخانه اختصاصی خود محله های سرویس دهی خود را برای خدمات قالیشویی و مبل شویی در سراسر کرج را گسترش داده و نزدیک ترین و معتبر ترین قالیشویی خوب به شما است.

قالیشویی و مبل شویی در فاز 4 مهرشهر

قالیشویی در خرمدشت

محله خرمدشت کرج یکی از محله های مسکونی شهر کرج می باشد. از خیابان ها و بلوار های اصلی محله خرمدشت کرج می توان به بلوار شهید بهشتی، جاده قزل حصار و خیابان ولیعصر که خیابان اصلی این محله محسوب می شود اشاره کرد. شرکت قالیشویی بانو ویژه خرمدشت آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی در خرمدشت کرج با استفاده از سرویس کاران ویژه، فوری و آموزش دیده در سراسر محله خرمدشت کرج می باشد. شما مشتریان عزیز ساکن در محله های خرمدشت کرج می توانید با تماس و یا ثبت سفارش آنلاین سفارش خدمات خود را به شرکت قالیشویی بانو کرج بدهید و از کیفیت خدمات و سرویس دهی این مجموعه لذت ببرید.

مبل شویی در خرمدشت

شرکت مبل شویی بانو ویژه خرمدشت کرج نهایت پاکیزگی در مبلمان و خوشخواب را به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد. محله خرمدشت کرج یک محله مسکونی بوده و خانوارهای فراوانی در این محله سکونت دارند. تعداد بالای خانوار و مجتمع های مسکونی در این محله نیاز به یک شرکت مبل شویی معتبر و متخصص دارد. شرکت مبل شویی بانو کرج ویژه محله خرمدشت آماده ارائه کلیه خدمات مبل شویی در خرمدشت و حومه می باشد.

راه های تماس باما

شماره تماس پنج رقمی سراسر کرج: ۳۴۱۱۸

دفتر مرکزی : ۳۲۷۲۸۱۷۲-۳۲۷۵۶۴۶۲

شعبه مهرشهر : ۳۳۵۲۹۰۳۹-۳۳۵۲۹۰۲۹

شعبه گوهردشت : ۳۴۲۰۸۲۵۲-۳۴۲۰۷۰۴۹

مدیریت ۰۹۱۲۳۶۶۸۰۵۸

سامانه پیام کوتاه انتقادات و پیشنهادات: ۱۰۰۰۳۳۵۲۹۰۲۹

وبسایت ما: www.banookaraj.com

قالیشویی در فاز 4 مهرشهر

قالیشویی در فاز4 مهرشهر کرج آمادگی ارائه کلیه خدمات شستشوی انواع فرش در سراسر مهرشهر کرج را دارد. شرکت قالیشویی بانو کرج متخصص شستشوی انواع فرشهای ماشینی و دستبافت با بالاترین کیفیت در سراسر محله های فاز 4 مهرشهر می باشد.

شما همشهریان عزیز ساکن در محله فاز 4 مهر شهر می توانید با استفاده از راه های ارتباطی ما و یا سفارش آنلاین خدمات مورد نیاز خود را ثبت کرده و منتظر اعزام سرویس کار برای ارائه خدمات باشید.

مبل شویی در فاز 4 مهر شهر

مبل شویی بانو ویژه فاز 4 مهرشهر متخصص خشکشویی انواع مبلمان های مسکونی، اداری و ... می باشد. شما می توانید خدمات مبل شویی خود را در محله فاز 4 مهرشهر به دست نیروهای متخصص این مجموعه بسپارید و ا زپاکیزگی و نظم بالای سرویسکاران ما شگفت زده شوید. کلیه خدمات خشکشویی خوشخواب و مبلمان توسط متخصصین خشکشویی در محل شما بدون ریزش قطره ای اب انجام می شود.

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

به این قالیشویی امتیاز بدهید!

کیفیت خدمات قالیشویی: 95% - 1 رای
برخورد پرسنل با مشتریان: 92% - 1 رای
خوش قولی برای ارئه خدمات: 96% - 1 رای
ارائه فاکتور خدمات طبق قیمت اتحادیه: 97% - 1 رای
سرعت انجام خدمات شرکت: 98% - 1 رای

96%

مجموعه امتیازات

نکته: امتیازات ثبت شده در این قسمت توسط کاربران سایت تبلیغات قالیشویی بررسی و ثبت شده است و این وبسایت هیچگونه دخل و تصرفی در نظرات ثبت شده برای آگهی ها نداشته و ندارد. برای افزایش کیفیت خدمات و انتخاب بهتر مشتریان دیگر در نظر سنجی شرکت کنید و مشکلات خود را در قسمت دیدگاه برای کاربران ارسال کنید.

تماس با قالیشویی بانو کرج