قالیشویی بانو شعبه کلاک

قالیشویی و مبل شویی بانو شعبه کلاک و دهقان ویلا

قالیشویی بانو به پشتوانه نجربه دیرین خود در صنعت قالیشویی و مبل شویی کرج به عنوان واحد برتر قالیشویان کرج آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی در سراسر شهر کرج به صورت منطقه ای می باشد. متخصص در شستشوی انواع فرشهای دستبافت و ماشینی با ماشین آلات پیشرفته همگام با تکنولوژی روز دنیا. مواد شستشوی درجه یک و ... آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی در کلاک و دهقان ویلا می باشد.

 قالیشویی و مبل شویی در کلاک و دهقان ویلا

قالیشویی در کلاک

قالیشویی بانو در کلاک کرج متخصص ارائه کلیه خدمات فرش در سریع ترین زمان ممکن در محل شما. شستشوی انواع فرشهای ماشینی و دستبافت، انواع فرش های قدیمی گلیم و ... با بالاترین کیفیت در سراسر شهر کلاک. قالیشویی کلاک کرج نزدیک ترین قالیشویی به شما در محله می باشد.

مبل شویی در کلاک

مبل شویی در کلاک بهترین مبل شویی فعال در محله کلاک کرج می باشد. کلیه خدمات خشکشویی مبلمان در کلاک، انواع مبل های چرم، میکروفیبر، راحتی، استیل و ... با دستگاه رادکتور و شامپوی درجه یک ایرانی. سرویس دهی فوری مبل شویی در کلیه محله های کلاک کرج با سرویس کاران متعهد، تحصیل کرده و آموزش دیده.

راه های تماس باما

شماره تماس پنج رقمی سراسر کرج: ۳۴۱۱۸

دفتر مرکزی : ۳۲۷۲۸۱۷۲-۳۲۷۵۶۴۶۲

شعبه مهرشهر : ۳۳۵۲۹۰۳۹-۳۳۵۲۹۰۲۹

شعبه گوهردشت : ۳۴۲۰۸۲۵۲-۳۴۲۰۷۰۴۹

مدیریت ۰۹۱۲۳۶۶۸۰۵۸

سامانه پیام کوتاه انتقادات و پیشنهادات: ۱۰۰۰۳۳۵۲۹۰۲۹

وبسایت ما: www.banookaraj.com

قالیشویی در دهقان ویلا

قالیشویی بانو شعبه دهقان ویلا کرج اراده دهنده کلیه خدمات قالیشویی در دهقان ویلا کرج می باشد. سرویس دهی خدمات قالیشویی در سراسر دهقان ویلا کرج در سریعترین زمان ممکن، قیمت دهی خدمات زیر نظر اتحادیه قالیشویان کرج. شستشوی با مواد شوینده درجه یک و با بالاترنی کیفیت.

مبل شویی در دهقان ویلا

مبل شویی بانو در دهقان ویلا کرج متخصص خشکشویی انواع مبلمان، خوشخواب، موکت و .. در محل بدون ریزش آب. استفاده از دستگاه رادکتور و شامپوی درجه یک، نهایت پاکیزگی مبل شما را به ارمغان می آورد. سرویس دهی فوری مبل شویی در دهقان ویلا کرج.

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

به این قالیشویی امتیاز بدهید!

کیفیت خدمات قالیشویی: 100% - 1 رای
برخورد پرسنل با مشتریان: 100% - 1 رای
خوش قولی برای ارئه خدمات: 100% - 1 رای
ارائه فاکتور خدمات طبق قیمت اتحادیه: 100% - 1 رای
سرعت انجام خدمات شرکت: 100% - 1 رای

100%

مجموعه امتیازات

نکته: امتیازات ثبت شده در این قسمت توسط کاربران سایت تبلیغات قالیشویی بررسی و ثبت شده است و این وبسایت هیچگونه دخل و تصرفی در نظرات ثبت شده برای آگهی ها نداشته و ندارد. برای افزایش کیفیت خدمات و انتخاب بهتر مشتریان دیگر در نظر سنجی شرکت کنید و مشکلات خود را در قسمت دیدگاه برای کاربران ارسال کنید.