قالیشویی بانو شعبه شهرک وحدت

قالیشویی و مبل شویی بانو در شهرک وحدت و جهان نما

قالیشویی بانو تهران مجهز به کارخانه ی شستشوی اختصاصی به عنوان بهترین و معتبر ترین قالیشویی در کرج فعالیت میکند قالیشویی بانو کرج شعبه شهرک وحدت و جهان نما یکی از شعبات فعال قالیشویی بانو در سراسر شهر کرج و استان البرز است.

قالیشویی بانو کرج متخصص کلیه خدمات قالیشویی و مبل شویی در شهرک جهان نما و شهرک وحدت کرج می باشد. کلیه خدمات مبل شویی و قالیشویی در این محله ها زیر نظر متخصصان شرکت قالیشویی کرج انجام می شود.

قالیشویی در شهرک جهان نما و وحدت

قالیشویی در شهرک وحدت

قالیشویی در شهرک وحدت | قالیشوی بانو شعبه شهرک وحدت کرج آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی در شهرک وحدت کرج در سریع ترین زمان می باشد. متخصص شستشوی انواع فرش های ماشینی، دستبافت، فانتزی، تابلوفرش، گلیم، فرش های عتیقه و ... ارسال سرویس کاران به محله در کمتر از 24 ساعت.

مبل شویی در شهرک وحدت

مبل شویی در شهرک وحدت کرج | مبل شویی بانو کرج بهترین و معتبر ترین مبل شویی در محله شهرک وحدت. سرویس دهی ویژه و فوری خدمات خشکشویی مبل در شهرک وحدت کرج با استفاده از نیروی کار متعهد و با تجربه. خشکشویی انواع مبلمان، موکت، خوشخواب بدون ریزش قطره ای آب در محله با استفاده از شامپوی درجه یک و دستگاه رادکتور.

راه های تماس باما

شماره تماس پنج رقمی سراسر کرج: ۳۴۱۱۸

دفتر مرکزی : ۳۲۷۲۸۱۷۲-۳۲۷۵۶۴۶۲

شعبه مهرشهر : ۳۳۵۲۹۰۳۹-۳۳۵۲۹۰۲۹

شعبه گوهردشت : ۳۴۲۰۸۲۵۲-۳۴۲۰۷۰۴۹

مدیریت ۰۹۱۲۳۶۶۸۰۵۸

سامانه پیام کوتاه انتقادات و پیشنهادات: ۱۰۰۰۳۳۵۲۹۰۲۹

وبسایت ما: www.banookaraj.com

قالیشویی در شهرک جهان نما

قالیشویی در شهرک جهان نما کرج | شهرک جهان نما یکی از محله های کرج می باشد که دارای منازل مسکونی فراوانی بوده و از خانوارهای بسیاری با قومیت های مختلف تشکیل شده است. اما این حجم از خانوار های به یک شرکت قالیشویی خوب در شهرک جهان نما نیاز دارند که پاسخگوی خدمات قالیشویی آنها در محله شهرک جهان نما باشد. شرکت قالیشویی بانو آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی در سراسر محله های شهرک جهان نما بوده و با افتخار این وظیفه را بر عهده خواهد گرفت.

مبل شویی در شهرک جهان نما

مبل شویی جهان نما | سرویس دهی فوری به محله جهان نما کرج جهت کلیه خدمات تخصصی مبل شویی در جهان نما کرج، خشکشویی انواع مبلمان های خارجی و استیل، راحتی و میکروفیبر و ... با استفاده از مواد شوینده ایرانی درجه یک و با کیفیت.

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

به این قالیشویی امتیاز بدهید!

کیفیت خدمات قالیشویی: 100% - 1 رای
برخورد پرسنل با مشتریان: 100% - 1 رای
خوش قولی برای ارئه خدمات: 100% - 1 رای
ارائه فاکتور خدمات طبق قیمت اتحادیه: 100% - 1 رای
سرعت انجام خدمات شرکت: 100% - 1 رای

100%

مجموعه امتیازات

نکته: امتیازات ثبت شده در این قسمت توسط کاربران سایت تبلیغات قالیشویی بررسی و ثبت شده است و این وبسایت هیچگونه دخل و تصرفی در نظرات ثبت شده برای آگهی ها نداشته و ندارد. برای افزایش کیفیت خدمات و انتخاب بهتر مشتریان دیگر در نظر سنجی شرکت کنید و مشکلات خود را در قسمت دیدگاه برای کاربران ارسال کنید.

تماس با قالیشویی بانو کرج