شهرهای پر بازدید

قالیشویی شاهی اردبیل


قالیشویی شاهی شعبه اردبیل

قالیشویی در اردبیل | قالیشویی شاهی

قالیشویی در اردبیل | کارخانه قالیشویی شاهی شعبه اردبیل با بیش از 20 سال سابقه در قالیشویی تهران اقدام به افتتاح شعبه اردبیل کرده و کارخانه ای اختصاصی و مجهز در اردبیل تاسیس نموده است. قالیشویی شاهی شعبه اردبیل دارای مجوز فعالیت در سراسر اردبیل می باشد.

 قالیشویی در اردبیل

قالیشویی اردبیل ارائه دهنده کلیه خدمات قالیشویی تخصصی با ماشین آلات بروز و با کیفیت در سراسر اردبیل می باشد، شستشوی تخصصی فرش‌های ماشینی، شستشو و شور شویی انواغ فرش‌های دستبافت توسط استادان و قالی شویان با تچربه با ضمانت شستشو.

پل های ارتباط با قالیشویی شاهی اردبیل

33464444
33465555
09141500005
www.shahicarpet.ir

قالیشویی خوب در اردبیل

اگر به دنبال قالیشویی خوب در اردبیل می گردید پیشنهاد میکنیم برای یکبار با قالیشویی شاهی اردبیل تماس بگیرید و فرشهای خود را به قالیشویی خوب شاهی شعبه اردبیل بسپارید، از کیفیت شستشو شگفت زده خواهید شد.

قالیشویی شاهی اردبیل دارای تچربه ای گرانبها در بازار تهران بوده و قصد دارد این تجربه را در راستای شستشوی فرش همشهریان عزیز اردبیل بکار گرفته و برای اولین بار منظم ترین و باکیفیت ترین قالیشویی در اردبیل را بنیان گذاری کند. قالیشویی شاهی اردبیل فرشهای شما را با نهایت کیفیت شسشتو کرده و با احترام تحویلتان می دهد.

مبل شویی اردبیل

مبل شویی شاهی اردبیل نیز آماده ارائه کلیه خدمات مبل شویی در محل با استفاده از شامپوهای درجه یک ایرانی و دستگاه رادکتور آلمانی، دستگاه پلیشر و دستگاه مکش، بدون ریزش قطره ای آب در منزل یا محل کار شما مبلمان و صندلی های اداری یا مسکونی شمارا براق و معطر خواهد کرد.

مبل شویی شاهی شعبه اردبیل کلیه مبلمان های اداری، مسکنوی، استیل، راحتی، چرمی، میکروفیبر و .. را با بالاترین کیفیت خشکشویی کرده و در محل تحویلتان می دهد. پرداخت هزینه پس از رویت کیفیت شستشو در محل می باشد.

قالیشویی شاهی اردبیل

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

به این قالیشویی امتیاز بدهید!

کیفیت خدمات قالیشویی: 100% - 1 رای
برخورد پرسنل با مشتریان: 100% - 1 رای
خوش قولی برای ارئه خدمات: 100% - 1 رای
ارائه فاکتور خدمات طبق قیمت اتحادیه: 100% - 1 رای
سرعت انجام خدمات شرکت: 100% - 1 رای

100%

مجموعه امتیازات

نکته: امتیازات ثبت شده در این قسمت توسط کاربران سایت تبلیغات قالیشویی بررسی و ثبت شده است و این وبسایت هیچگونه دخل و تصرفی در نظرات ثبت شده برای آگهی ها نداشته و ندارد. برای افزایش کیفیت خدمات و انتخاب بهتر مشتریان دیگر در نظر سنجی شرکت کنید و مشکلات خود را در قسمت دیدگاه برای کاربران ارسال کنید.

آموزش

راهنمای تاسیس قالیشویی

آموزش حذف لکه اسلایم از فرش

آموزش‌های نظافت

مشاهده همه آموزش ها

ماشین سازی

ارائه آخرین اخبار، مقالات و آگهی ها در حوزه ماشین سازی