پیشنهادات مدیر

کارخانه قالیشویی زیبا ویژه تمامی مناطق تهران، شهران و سرویس دهی در سریع ترین زمان ممکن بنر تبلیغاتی قالیشویی الوند ارائه دهنده کلیه خدمات قالیشویی در سراسر تهران کارخانه قالیشویی فارسی تهران    قالیشویی و مبل شویی پاشا تهران 

کارخانه قالیشویی توکل تهران   

قالیشویی هامون

قالیشویی هامون تهران

شستشوی انواع فرش های دستی و ماشینی شستشوی انواع مبل های پارچه ای. شستشوی فرش و مبل به صورت معمولی و اعلاء شویی با مواد شوینده استاندارد و بهداشتی. خدمات تحویل فرش بدون چین و چروک به صورت لول شده همراه با کاور. سرویس دهی به کلیه مناطق غرب تهران و استان البرز.

قالیشویی هامون تهران

قالیشویی هامون شستشوی انواع فرش های دستباف و ماشینی شستشوی انواع مبل آماده ارائه خدمات به کلیه ارگان های دولتی و خصوصی و مساجد با تخفیف ویژه با سرویس رایگان.

شماره های تماس:

۰۹۱۰۲۷۲۷۱۰۰
۰۲۱۴۶۸۶۶۲۹۶
۰۹۳۸۱۰۲۵۶۰۰

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

به این قالیشویی امتیاز بدهید!

کیفیت خدمات قالیشویی: 3% - 2 رای
برخورد پرسنل با مشتریان: 0.5% - 2 رای
خوش قولی برای ارئه خدمات: 9% - 2 رای
ارائه فاکتور خدمات طبق قیمت اتحادیه: 49.5% - 4 رای
سرعت انجام خدمات شرکت: 24.75% - 4 رای

23%

مجموعه امتیازات

نکته: امتیازات ثبت شده در این قسمت توسط کاربران سایت تبلیغات قالیشویی بررسی و ثبت شده است و این وبسایت هیچگونه دخل و تصرفی در نظرات ثبت شده برای آگهی ها نداشته و ندارد. برای افزایش کیفیت خدمات و انتخاب بهتر مشتریان دیگر در نظر سنجی شرکت کنید و مشکلات خود را در قسمت دیدگاه برای کاربران ارسال کنید.

تبلیغات قالیشویی

آموزش‌های نظافت

مشاهده همه آموزش ها