پیشنهادات مدیر

کارخانه قالیشویی زیبا ویژه تمامی مناطق تهران، شهران و سرویس دهی در سریع ترین زمان ممکن بنر تبلیغاتی قالیشویی الوند ارائه دهنده کلیه خدمات قالیشویی در سراسر تهران کارخانه قالیشویی فارسی تهران    قالیشویی و مبل شویی پاشا تهران 

کارخانه قالیشویی توکل تهران   

قالیشویی تهران ویلا (ایران زمین)

قالیشویی تهران ویلا (ایران زمین)

عضو رسمی اتحادیه قالی شویی تهران با ۳۰ سال سابقه درخشان مجری کلیه خدمات: قالیشویی، رفوگری و رنگبرداری با اصول مذهبی و کر اسلامی. شستشوی تخصصی فرش های دستبافت، کرک، گل ابریشم، چله ابریشم صد در صد تضمینی. خشکشویی تضمینی مبلمان، کلیه خدمات قالیشویی با ضمانت پس از خدمات می باشد ، فرشها به صورت لول و کاور شده تحویل مشتری میگردد.

قالیشویی تهران ویلا

صداقت بنای کار ما می باشد ، ما شعار نمیدهیم فقط کافیست ک یکبار امتحان کنید تا مشتری دائمی ما شوید و ما را به دیگران معرفی کنید "سرویس رایگان تا پایان دی ماه" با مجوز رسمی از اتحادیه قالیشویان متخصص در شستشوی اعلا ترین فرشها با رنگ ثابت.

مجری کلیه خدمات:

قالیشویی، رفوگری و رنگ برداری با اصول مذهبی، تحویل قالی به صورت لول شده شستشو و خشکشویی تضمینی مبلمان

شماره های تماس با شرکت

۲۲۹۶۲۲۲۷ - ۶۶۷۸۵۵۸۶
۴۴۲۷۸۹۹۱ - ۵۵۷۴۴۹۸۲
۴۴۵۰۲۲۹۳ - ۵۵۹۳۱۴۱۷

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

به این قالیشویی امتیاز بدهید!

کیفیت خدمات قالیشویی: 100% - 1 رای
برخورد پرسنل با مشتریان: 100% - 1 رای
خوش قولی برای ارئه خدمات: 100% - 1 رای
ارائه فاکتور خدمات طبق قیمت اتحادیه: 100% - 1 رای
سرعت انجام خدمات شرکت: 100% - 2 رای

100%

مجموعه امتیازات

نکته: امتیازات ثبت شده در این قسمت توسط کاربران سایت تبلیغات قالیشویی بررسی و ثبت شده است و این وبسایت هیچگونه دخل و تصرفی در نظرات ثبت شده برای آگهی ها نداشته و ندارد. برای افزایش کیفیت خدمات و انتخاب بهتر مشتریان دیگر در نظر سنجی شرکت کنید و مشکلات خود را در قسمت دیدگاه برای کاربران ارسال کنید.

تبلیغات قالیشویی

آموزش‌های نظافت

مشاهده همه آموزش ها