پیشنهادات مدیر

کارخانه قالیشویی زیبا ویژه تمامی مناطق تهران، شهران و سرویس دهی در سریع ترین زمان ممکن بنر تبلیغاتی قالیشویی الوند ارائه دهنده کلیه خدمات قالیشویی در سراسر تهران کارخانه قالیشویی فارسی تهران    قالیشویی و مبل شویی پاشا تهران 

کارخانه قالیشویی توکل تهران   

مبل شویی بنام

مبل شویی تخصصی بنام ویژه سعادت آباد و شهرک غرب

مبل شویی در شهرک غرب و سعادت آباد | شرکت قالیشویی بنام با سرویس های تخصصی خود ویژه محله های غرب تهران بویژه سعادت آباد و شهرک غرب آمادگی خود را برای ارائه کلیه خدمات خشکشویی مبلمان در محل به همشهریان عزیز غرب تهران اعلام می دارد. 

مبل شویی ویژه سعادت آباد و شهرک غرب

مبل شویی در شهرک غرب

ساکنین محترم محل شهرک غرب و محله های حومه شهرک غرب. کارخانه قالیشویی بنام با راه اندازی سرویس خشکشویی مبلمان و خوشخواب در محل آماده ارائه کلیه خدمات خشکشویی انواع مبلمان، موکت و خوشخاب در شهرک غرب می باشد. محله های تحت پوشش شرکت قالیشویی و مبل شویی بنام محدود به محله های غرب تهران می باشد و بالاترین هدف این مجموعه ارتقاع کیفیت و خدمات رسانی به همشهریان عزیز محله شهرک غرب تهران می باشد.

مبل شویی در سعادات آباد

کلیه خدمات مبل شویی به صورت تخصصی ویژه محله سعادت آباد و محدوده و محله های حومه سعادت آباد در سریع ترین زمان ممکن توسط پرسنل تحصیل کرده و مجرب. ارائه دهنده خدمات تخصصی خشکشویی مبلمان بدون ریز آب در محل فقط و فقط توسط سرویسکاران مبل شویی بنام در غرب تهران انجام می پذیر. ویژگی های محل مبل شویی بنام در سعادت آباد استفاده از مواد شستشوی درجه یک (شامپوی تگزا) که نرمی و لطافت پارچه روی مبل را حفظ کرده و از کیفیت آن نمیکاهد. استفاده از دستگاه رادکتور و مکش فوق العاده برای تمیزی هرچه بیشتر فرش. 

پل ها ارتباطی ما

شماره های تماس:

88582159
22347542

وبسایت:

www.benaamco.com

نظرات (1)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است
این نظر توسط مدیر سایت کمینه شده است

کارشون خوب بود راضی بودم.

  محمد

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

به این قالیشویی امتیاز بدهید!

کیفیت خدمات قالیشویی: 88% - 1 رای
برخورد پرسنل با مشتریان: 89% - 1 رای
خوش قولی برای ارئه خدمات: 88% - 1 رای
ارائه فاکتور خدمات طبق قیمت اتحادیه: 86% - 1 رای
سرعت انجام خدمات شرکت: 88% - 1 رای

88%

مجموعه امتیازات

نکته: امتیازات ثبت شده در این قسمت توسط کاربران سایت تبلیغات قالیشویی بررسی و ثبت شده است و این وبسایت هیچگونه دخل و تصرفی در نظرات ثبت شده برای آگهی ها نداشته و ندارد. برای افزایش کیفیت خدمات و انتخاب بهتر مشتریان دیگر در نظر سنجی شرکت کنید و مشکلات خود را در قسمت دیدگاه برای کاربران ارسال کنید.

تبلیغات قالیشویی

آموزش‌های نظافت

مشاهده همه آموزش ها