پیشنهادات مدیر

کارخانه قالیشویی زیبا ویژه تمامی مناطق تهران، شهران و سرویس دهی در سریع ترین زمان ممکن بنر تبلیغاتی قالیشویی الوند ارائه دهنده کلیه خدمات قالیشویی در سراسر تهران کارخانه قالیشویی فارسی تهران    قالیشویی و مبل شویی پاشا تهران 

کارخانه قالیشویی توکل تهران   

قالیشویی و مبل شویی خاتون

قالیشویی و مبل شویی خاتون

عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران تحویل ۴۸ ساعته شماره ثبت ۳۷۳۶۸۸، لول + اتو= کاور، شستشو با عالیترین و نازلترین قیمت. مرمت و بازسازی و ریشه زنی و رنگ برداری انواع فرشها، متخصص در شستشوی قالی ابریشم و گل ابریشم و دستبافت. با دستگاه مخصوص ۱۰۰% بدون مواد با ضمانت نامه کتبی، شستشو در محل کمتر از یک ساعت. خشکشویی مبل و موکت،خوشخواب با دستگاه رادکتور شامپوی خارجی در محل با سرویس رایگان.

قالیشویی خاتون تهران

شماره های تماس:

۶۶۵۳۲۷۵۲ ۴۴۷۱۰۰۴۲

۶۶۱۸۲۵۰۴ ۴۴۵۲۲۰۱۱

۸۸۸۶۴۷۹۰ ۴۴۵۲۲۱۳۴

۸۸۶۴۶۷۵۷ ۴۴۵۷۲۹۸۴

۲۲۴۷۴۳۵۷ ۲۲۹۱۹۸۴۱

۲۲۴۷۴۳۷۲ ۶۶۱۲۰۶۳۲

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

به این قالیشویی امتیاز بدهید!

کیفیت خدمات قالیشویی: 100% - 1 رای
برخورد پرسنل با مشتریان: 100% - 1 رای
خوش قولی برای ارئه خدمات: 100% - 1 رای
ارائه فاکتور خدمات طبق قیمت اتحادیه: 100% - 1 رای
سرعت انجام خدمات شرکت: 100% - 1 رای

100%

مجموعه امتیازات

نکته: امتیازات ثبت شده در این قسمت توسط کاربران سایت تبلیغات قالیشویی بررسی و ثبت شده است و این وبسایت هیچگونه دخل و تصرفی در نظرات ثبت شده برای آگهی ها نداشته و ندارد. برای افزایش کیفیت خدمات و انتخاب بهتر مشتریان دیگر در نظر سنجی شرکت کنید و مشکلات خود را در قسمت دیدگاه برای کاربران ارسال کنید.

تبلیغات قالیشویی

آموزش‌های نظافت

مشاهده همه آموزش ها