شهرهای پر بازدید

قالیشویی اتوماتیک یکتا

قالیشویی اتوماتیک یکتا بهبهان

قالیشویی یکتا با بیش از یک دهه سابقه درخشان در خدمت رسانی به مردم خوب شهرمان؛ مجهز به مدرنترین دستگاههای روز، با رعایت تمامی نکات بهداشتی و شرعی، فرش شما رو به صورت کاملا تضمینی شستشو داده و تمیز و اتو شده در کوتاهترین زمان ممکن تحویل می دهد.

قالیشویی یکتا بهبهان

لازم به ذکر است با عنایت به اینکه این قالیشویی کاملا از کارکرد خوب خود اطمینان دارد تا زمانی که مشتری، فرش و یا موکت خود را پس از عملیات شستشو رویت ننماید هیچ وجهی درخواست و یا دریافت نمی کند و بعد از آن در صورت عدم رضایت مشتری، پول ایشان به طور کامل برگشت داده می شود.
ضمنا یادآور میشود که فرش و موکت و یا پتوی شما به هیچ وجه با فرش و موکت و یا پتوی کسی دیگر تا پایان عملیات شستشو و خشک شدن تماسی پیدا نمی کند و مشتریان عزیز میتوانند از نزدیک صحت این گفته را در کارگاه قالیشویی یکتا نظاره فرمایند.

شماره های تماس:

۰۶۱۵۲۸۱۶۲۵۷

۰۹۱۶۰۴۰۹۵۳۲

۰۹۱۶۵۰۸۰۶۸۳

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

به این قالیشویی امتیاز بدهید!

کیفیت خدمات قالیشویی: 13% - 1 رای
برخورد پرسنل با مشتریان: 100% - 1 رای
خوش قولی برای ارئه خدمات: 100% - 1 رای
ارائه فاکتور خدمات طبق قیمت اتحادیه: 100% - 1 رای
سرعت انجام خدمات شرکت: 100% - 1 رای

83%

مجموعه امتیازات

نکته: امتیازات ثبت شده در این قسمت توسط کاربران سایت تبلیغات قالیشویی بررسی و ثبت شده است و این وبسایت هیچگونه دخل و تصرفی در نظرات ثبت شده برای آگهی ها نداشته و ندارد. برای افزایش کیفیت خدمات و انتخاب بهتر مشتریان دیگر در نظر سنجی شرکت کنید و مشکلات خود را در قسمت دیدگاه برای کاربران ارسال کنید.

آموزش‌های نظافت

مشاهده همه آموزش ها

ماشین سازی

ارائه آخرین اخبار، مقالات و آگهی ها در حوزه ماشین سازی