پیشنهادات مدیر

قالیشویی در شریعتی - قالی شویی سلطانی بهترین در محله

قالیشویی در در شریعتی | قالیشویی سلطانی بهترین در محله

قالیشویی تخصصی سلطانی تهران بهترین قالیشویی در منطقه شریعتی با سرویس های مستقر در محله و محدوده شریعتی ارائه دهنده کلیه خدمات قالیشویی، خشکشویی مبلمان و موکت، و ترمیم و باز سازی فرش توسط استاد کاران با تجربه در صنعت بافت و ترمیم فرش. سرویس دهی خوب و منظم در شریعتی.

قالیشویی سلطانی تحت برند قالیشویی سلطانی و با استفاده از ماشین آلات تمام اتومات قالیشویی شریعتی و رعایت اصول شرعی تحت نظارت صنف قالیشویان تهران بزرگ محله شریعتی فعال میباشد این قالیشویی با خدمات متنوعی همچون حمل و نقل رایگان و گارانتی خدمات در خدمت مشتریان محترم میباشد. هدف ما جلب رضایت شماست قالیشویی سلطانی ضامن حفظ کیفیت و سلامت فرش شما هدف ما رضایت کامل مشتری در پرداخت هزینه خدمات است. دفاتر کارخانه قالیشویی سلطانی تهران با به کارگیری پرسنلی با تجربه معتمد این اطمینان را به شما عزیزان می دهد که در صورت سفارش خدمات از پرسنل شرکت برخوردی کاملا مناسب و انسانی مشاهده کنید.


شعبه مرکزی، شمال، غرب، شرق و جنوب
۰۲۱-۳۳۹۹۱۷۹۷   ۰۲۱-۴۴۲۶۴۸۷۵   ۰۲۱-۶۶۵۳۷۰۲۷
۰۲۱-۷۷۷۳۶۶۰۴   ۰۲۱-۲۶۶۰۲۷۰۶   ۰۲۱-۶۶۵۳۷۰۸۷
۰۲۱-۷۷۷۳۷۷۰۵   ۰۲۱-۸۸۷۱۵۷۲۵   ۰۲۱-۵۵۴۱۲۴۶۹
۰۲۱-۷۶۷۰۰۰۱۳   ۰۲۱-۳۳۹۸۰۹۲۰   ۰۲۱-۴۴۲۶۶۵۹۸

قالیشویی ویژه شریعتیقالیشویی سلطانی - شعبه شریعتی

 

کارخانه قالیشویی سلطانی تهران خدماتی ویژه ای را درزمینه (شستشوی فرش)، (رفوگری فرش)، (خشکشویی مبلمان) در نظر گرفته است. کارخانه قالیشویی سلطانی مراحلی کاربردی و مفید را با شستشو تلفیق کرده تا از کاسته شدن ارزش فرش درشستشو که در اثر تغییر رنگ وشکل ظاهری فرش است (شل شدن تاروپود فرش) جلوگیری کند تا بتواند رضایت سفارش دهنده خدمات را در زمان تحویل کار جلب کند.
کارخانه قالیشویی سلطانی خدمات ویژه ای برای فرشها آسیب دیده و قدیمی که نیاز به مرمت ورفوگری دارند درنظرگرفته که توسط بافندگان با تجربه ی فرش انجام میشود. قالیشویی سلطانی در خشکشویی مبلمان با استفاده از کاربردی ترین دستگاه ها ومواد شوینده (شامپو تگزافون) در کنار پرسنلی با تجربه توانسته کیفیت کاری در خور شآن شما عزیزان ارائه کند.
قالیشویی سلطانی  مفتخر به راه اندازی و اجرای طرح TOP CLEAN ( خشکشویی مبل و موکت در محل) می باشد وبا بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز دنیا ، مجهزترین و کاملترین دستگاه های شستشو کادری مجرب و انتخاب بهترین مواد شوینده ، قادر به ارایه خدماتی متمایز و برتر می باشد.

سرویس های مستقر در شریعتی
قالیشویی شریعتی

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

به این قالیشویی امتیاز بدهید!

کیفیت خدمات قالیشویی: 90.5% - 2 رای
برخورد پرسنل با مشتریان: 87% - 2 رای
خوش قولی برای ارئه خدمات: 85.5% - 2 رای
ارائه فاکتور خدمات طبق قیمت اتحادیه: 88% - 2 رای
سرعت انجام خدمات شرکت: 90% - 2 رای

88%

مجموعه امتیازات

نکته: امتیازات ثبت شده در این قسمت توسط کاربران سایت تبلیغات قالیشویی بررسی و ثبت شده است و این وبسایت هیچگونه دخل و تصرفی در نظرات ثبت شده برای آگهی ها نداشته و ندارد. برای افزایش کیفیت خدمات و انتخاب بهتر مشتریان دیگر در نظر سنجی شرکت کنید و مشکلات خود را در قسمت دیدگاه برای کاربران ارسال کنید.

آموزش

راهنمای تاسیس قالیشویی

آموزش حذف لکه اسلایم از فرش

آموزش‌های نظافت

مشاهده همه آموزش ها