پیشنهادات مدیر

قالیشویی در دادمان | قالیشویی پاپیون سرویس سراسر تهران

قالیشویی در دادمان | قالیشویی پاپیون سرویس سراسر تهران

قالیشویی در دادمان | قالیشویی پاپیون بهترین و نزدیک ترین قالیشویی به شما در محله، محدوده و اطراف بلوار دادمان تهران است. سرویس دهی در این منطقه به صورت 24 ساعته می باشد و کلیه خدمات قالیشویی، خشکشویی مبلمان (مبل شویی) و کلیه خدمات ترمیم و باز سازی فرش. سرویس دهی در محله بلوار دادمان با استفاده از سرویس های مستقر در محله شهرک غرب انجام می شود. به دلیل وجود دفتر مرکزی این شرکت در شهرک غرب. شما مشتری عزیز میتوانید با اطمینان کامل فرشهای خود را به قالیشویی پاپیون بسپارید

نزدیک ترین قالیشویی در بلوار دادمان شهرک غرب

قالیشویی در دادمان

بلوار دادمان تهران یکی از خیابان های اصلی شهرک غرب به حساب می آیند. و از نظر منازل مسکونی جزو خیابان پر جمعیت شهرک غرب محسوب می شود. بالا بودن جمعیت همیشه نیازمند خدمات و سرویس های زیادی نیز می باشد. یکی از این خدمات در محله دادمان شهرک غرب. شرکت های خدماتی و قالیشیی می باشند. قالیشویی پاپیون تهران با داشتن دفتر مرکزی در شهرک غرب، بهترین و نزدیک ترین قالیشویی به شما در بلوار دادمان شهرک غرب می باشد.

نزدیک بودن دفتر مرکزی به محله سرویس دهی این اطمینان را به شما مشتری عزیز میدهد که. شما میتوانید در صورت ایجادهر مسئله و یا سوالی با دفتر مستقیم در ارتباط باشید. قالیشویی پاپیون عضو رسمی اتحادیه قالیشویی می باشد و بیش از 60 سال سابقه در صنعت قالیشویی با برند قالیشویی ماژیک را به عنوان تجربه و سابقه ی کاری حرفه ای در کارنامه خود دارد. پس همین امروز فرشهای خود را برای شستشو و پاکسازی از هرگونه گردو خاک و کثیفی به ما بسپارید. یک بار امتحان کنیدتا مشتری همیشگی ما شوید.

پل های ارتباطی شما با قالیشوی یپاپیون شعبه دادمان

شماره تماس: (10 خط ویژه)

02188566399

مدیریت:

09122335993

سرویس شبانه روزی:

09195311824

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

به این قالیشویی امتیاز بدهید!

کیفیت خدمات قالیشویی: 91% - 3 رای
برخورد پرسنل با مشتریان: 91.67% - 3 رای
خوش قولی برای ارئه خدمات: 90% - 3 رای
ارائه فاکتور خدمات طبق قیمت اتحادیه: 90.67% - 3 رای
سرعت انجام خدمات شرکت: 89% - 3 رای

90%

مجموعه امتیازات

نکته: امتیازات ثبت شده در این قسمت توسط کاربران سایت تبلیغات قالیشویی بررسی و ثبت شده است و این وبسایت هیچگونه دخل و تصرفی در نظرات ثبت شده برای آگهی ها نداشته و ندارد. برای افزایش کیفیت خدمات و انتخاب بهتر مشتریان دیگر در نظر سنجی شرکت کنید و مشکلات خود را در قسمت دیدگاه برای کاربران ارسال کنید.

آموزش‌های نظافت

مشاهده همه آموزش ها