پیشنهادات مدیر

قالیشویی ماژیک شعبه فرمانیه

قالیشویی در فرمانیه | قالیشویی ماژیک بهترین و نزدیک ترین قالیشویی در فرمانیه

قالیشویی در فرمانیه | قالیشویی ماژیک بهترین و نزدیک ترین قالیشویی در فرمانیه تهران. قالیشویی ماژیک شعبه فرمانیه با 66 سال سابقه قالیشویی در تهران. سرویس دهی سراسر تهران، محدوده و محله های تهران. با استفاده از سرویس کاران آموزش دیده، منضبط و با تجربه. سرویس دهی سراسر تهران و دارای سرویس های ویژه ی محله فرمانیه تهران.

قالیشویی ماژیک ویژه فرمانیه

قالیشویی در فرمانیه

محله فرمانيه از جنوب با بزرگراه صدر و منطقه اختياريه، از غرب با كامرانيه جنوبی و چيذر، از شمال با نياوران و حصار بوعلی و از شرق با ميدان نوبنياد همسايه است. همچنین خیابان فرمانیه (شهید دکتر لواسانی)، خیابان اصلی منطقه می‌باشد که از چهارراه فرمانیه در شرق آغاز شده و تا چهارراه کامرانیه و بلوار اندرزگو در غرب ادامه دارد. سپس یک انشعاب از اين خيابان از چهارراه كامرانيه به سوی‌ شمال غرب حركت می‌كند و سرانجام به خيابان دزاشيب در تقاطع خيابان عمار منتهی‌ می‌شود.(منبع ویکی پدیا).

قالیشویی ماژیک شعبه فرمانیه انجام کلیه خدمات قالیشویی با استفاده از آخرین متد روز. ماشین آلات پیشرفته، دستگاه شستشوی اتوماتیک، و آبگیر سانتریفیوژ. مواد شستشوی درجه یک و مخصوص برای انواع فرش، شوینده های صنعتی درجه یک برای فرشهای ماشینی، شوینده های گیاهی، شورهای گیاهی و ارگانیک برای انواع فرش های دستبافت. این اطمینان را به شما مشتری عزیز میدهند که فرشهای شما. بدون کمترین مشکل و با نهایت پاکیزگی و احترام تخویل شما داده می شود.

شماره قالیشویی در فرمانیه

دفتر: ۱۴-۶۶۵۹۵۷۱۱ - ۶۶۴۳۲۰۲۲
مرکزی: ۶۶۹۰۱۷۴۸ - ۶۶۹۲۰۶۵۶
شعبه غرب تهران: ۴۴۲۰۳۴۲۲
شعبه شرق تهران: ۷۷۵۵۶۱۶۵
دولت - قیطریه: ۲۲۸۰۶۴۲۴
نیاوران - فرمانیه: ۲۲۲۹۳۰۲۱

نظرات (1)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است
این نظر توسط مدیر سایت کمینه شده است

ممنون از قالیشویی ماژیک علاوه بر برخورد فوق العاده خدماتشونم عالیه.

  مرتضی محمدی

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

به این قالیشویی امتیاز بدهید!

کیفیت خدمات قالیشویی: 88.67% - 3 رای
برخورد پرسنل با مشتریان: 90.33% - 3 رای
خوش قولی برای ارئه خدمات: 88% - 3 رای
ارائه فاکتور خدمات طبق قیمت اتحادیه: 87.67% - 3 رای
سرعت انجام خدمات شرکت: 90.33% - 3 رای

89%

مجموعه امتیازات

نکته: امتیازات ثبت شده در این قسمت توسط کاربران سایت تبلیغات قالیشویی بررسی و ثبت شده است و این وبسایت هیچگونه دخل و تصرفی در نظرات ثبت شده برای آگهی ها نداشته و ندارد. برای افزایش کیفیت خدمات و انتخاب بهتر مشتریان دیگر در نظر سنجی شرکت کنید و مشکلات خود را در قسمت دیدگاه برای کاربران ارسال کنید.

آموزش

راهنمای تاسیس قالیشویی

آموزش حذف لکه اسلایم از فرش

آموزش‌های نظافت

مشاهده همه آموزش ها