پیشنهادات مدیر

قالیشویی ماژیک شعبه ظفر

قالیشویی در ظفر | قالیشویی ماژیک با 66 سال سابقه بهترین و نزدیک ترین قالیشویی در ظفر

قالیشویی در ظفر | قالیشویی ماژیک شعبه ظفر با ۶۶ سال سابقه بهترین و قدیمی ترین قالیشویی نزدیک ظفر و محدوده و محله های اطراف ظفر، سرویس دهی ویژه سراسر محله ی ظفر با استفاده از سرویسکاران مجرب و آموزش دیده. انجام کلیه خدمات قالیشویی، مبل شویی و تعمیرات فرش توسط استادکاران با تجربه و با سابقه در صنعت فرش های دستبافت.

قالیشویی ماژیک شعبه ظفر

با ۶۶ سال تجربه همراه شما عزیزانیم

قالیشویی در ظفر

شرکت قالیشویی ماژیک با ایجاد شعبه در محله ی ظفر آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی در ظفر می باشد. شستشوی انواع فرشهای ماشینی، شستشوی تخصصی انواع فرشهای تمام ابریشم، ابریشم چله، گل ابریشم با استفاده از مواد درجه یک و شور های گیاهی برای جلوگیری از مشکلات احتمالی در فرش دستبافت. شستشوی ویژه و اعلاء شویی فرشهای ماشینی کرم رنگ و کرک با استفاده از مواد تگزاپن برای شستشوی بهتر و خوشبو شدن فرش شما.

ارائه سرویس های ویژه خشکشویی مبلمان در محل، انجام کلیه خدمات خشکشویی مبلمان ایرانی و خارجی با مواد شوینده تگزاپن. خشکشویی انواع خوشخواب طبق درخواست شما در محل و یا در کارخانه، خشکشویی انواع موکتهای چسبیده با اعزام نیروی متخصص به محل شما با تعیین وقت قبلی.

ارائه کلیه خدمات تخصصی تعمیرات انواع فرش زیر نظر استادان بافت و ترمیم فرشهای دستباقت و عتیقه با بالاترین کیفیت در سراسر تهران.

شماره‌ی قالیشویی در ظفر

برای تماس با شعبه ظفر با شماره های دفتر و مرکزی تماس بگیرید.

دفتر: ۱۴-۶۶۵۹۵۷۱۱ - ۶۶۴۳۲۰۲۲
مرکزی: ۶۶۹۰۱۷۴۸ - ۶۶۹۲۰۶۵۶
شعبه غرب تهران: ۴۴۲۰۳۴۲۲
شعبه شرق تهران: ۷۷۵۵۶۱۶۵
دولت - قیطریه: ۲۲۸۰۶۴۲۴
نیاوران - فرمانیه: ۲۲۲۹۳۰۲۱

راز ماندگاری ۶۶ ساله ی شرکت ما، رضایت مشتریان ما می باشد.

 

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

به این قالیشویی امتیاز بدهید!

کیفیت خدمات قالیشویی: 82.6% - 5 رای
برخورد پرسنل با مشتریان: 92.2% - 5 رای
خوش قولی برای ارئه خدمات: 87% - 5 رای
ارائه فاکتور خدمات طبق قیمت اتحادیه: 91.8% - 5 رای
سرعت انجام خدمات شرکت: 84.6% - 5 رای

88%

مجموعه امتیازات

نکته: امتیازات ثبت شده در این قسمت توسط کاربران سایت تبلیغات قالیشویی بررسی و ثبت شده است و این وبسایت هیچگونه دخل و تصرفی در نظرات ثبت شده برای آگهی ها نداشته و ندارد. برای افزایش کیفیت خدمات و انتخاب بهتر مشتریان دیگر در نظر سنجی شرکت کنید و مشکلات خود را در قسمت دیدگاه برای کاربران ارسال کنید.

آموزش

راهنمای تاسیس قالیشویی

آموزش حذف لکه اسلایم از فرش

آموزش‌های نظافت

مشاهده همه آموزش ها