پیشنهادات مدیر

قالیشویی نقشینه شعبه پیامبر شرقی

کارخانه قالیشویی نقشینه شعبه پیامبر شرقی

قالیشویی در پیامبر شرقی | قالیشویی نقشینه شعبه پیامبر شرقی شناسه صنفی: 0456696398 عضو رسمی اتحادیه. سرویس دهی خوب و فوری سراسر محله پیامبر شرقی کلیه خدمات قالیشویی از جمله شستشوی انواع فرشهای دستبافت و ماشینی. کلیه خدمات رفوگری و تعمیرات تخصصی فرشهای دستبافت و ماشینی. خشکشویی مبلمان و موکت در سراسر تهران.

بهترین قالیشویی در پیامبر شرقی

 قالیشویی نقشینه، یک قالیشویی متمایز در خدمات شستشو

قالیشویی در پیامبر شرقی

قالیشویی نقشینه ویژه محدوده و محله های پیامبر شرقی ارائه دهنده کلیه خدمات شستشو انواع فرش ماشینی (معمولی، ابریشم ماشینی، ترکی و ... ). دستبافت (کرک، پشم، ابریشم، عتیقه، تابلو فرش و...). شستشوی موکت، ترمیم و رفوگری پارگی، سوختگی، ریشه، شیرازه، چرم، دو گره، رنگ برداری و قلم زنی. با بالاترین کیفیت و ماشین الات بروز سرویس دهی ویژه محله پیامبر شرقی با استفاده از سرویس کاران آموزش دیده و مجرب.

قالیشویی نقشینه تهران در سال 1394 فعالیت خود را در صنعت قالیشویی تهران آغاز کرده و همیشه در تلاش بوده بالاترین کیفیت را برای خدمات خود داشته باشد. قالیشویی نقشینه توانسته با افتخار در این چند سال فعالیت با استفاده از مواد شستشوی عالی بهترین کیفیت شستشوی فرش را به شما مشتریان عزیز بدهد. قالیشویی نقشینه شعبه پیامبر شرقی با استفاده از تجربه خود در صنعت قالیشویی با سالها فعالیت در بزرگترین شرکتهای قالیشویی بهترین علم و شناخت را با قالیشویی و خدمات مربوط کسب کرده و به پشتوانه تجربه خود بالاترین کیفیت خدمات را به شما مشتری عزیز خواهد داد.

راه های ارتباطی با نقشینه در محله پیامبر شرقی

44047800
44047600
09104858066

آدرس: اتوبان ستاری به سمت شمال، خیابان پیامبر مرکزی، خیابان هجرت، کوچه کرمی، پلاک 10، جنب آژانس تهران

قالیشویی خوب در پیامبر شرقی

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

به این قالیشویی امتیاز بدهید!

کیفیت خدمات قالیشویی: 80% - 1 رای
برخورد پرسنل با مشتریان: 88% - 1 رای
خوش قولی برای ارئه خدمات: 81% - 1 رای
ارائه فاکتور خدمات طبق قیمت اتحادیه: 76% - 1 رای
سرعت انجام خدمات شرکت: 76% - 1 رای

80%

مجموعه امتیازات

نکته: امتیازات ثبت شده در این قسمت توسط کاربران سایت تبلیغات قالیشویی بررسی و ثبت شده است و این وبسایت هیچگونه دخل و تصرفی در نظرات ثبت شده برای آگهی ها نداشته و ندارد. برای افزایش کیفیت خدمات و انتخاب بهتر مشتریان دیگر در نظر سنجی شرکت کنید و مشکلات خود را در قسمت دیدگاه برای کاربران ارسال کنید.

آموزش‌های نظافت

مشاهده همه آموزش ها