پیشنهادات مدیر

قالیشویی نقشینه شعبه شهران

قالیشویی نقشینه ویژه محله شهران تهران

قالیشویی در شهران | قالیشویی نقشینه تهران عضو رسمی اتحادیه قالیشویی بهترین و نزدیک ترین قالیشویی در شهران و محله های نزدیک شهران. کلیه خدمات قالیشویی و ترمیم فرش زیر نظر استادکاران با تجربه در صنعت فرش تهران. سریس دهی ویژه به محله ها و محدوده های شهران با استفاده از سرویس کاران تحصیل کرده و آموزش دیده. 

قالیشویی شهران

قالیشویی در شهران

قالیشویی تقشینه بهترین و نزدیک ترین قالیشویی شهران دارای کادری مجرب و جوان و با انرژی آماده است تا دید شما را نسبت به قالیشویی تغییر دهد! در مجموعه قالیشویی نقشینه ویژه تهران اصول و ساختاری بر پا می باشد که هر روز به پرسنل دیکته می شود که حق همیشه با مشتری است. در کارخانه قالیشویی نقشینه ویژه محله شهران همیشه حق با شما است و ما وظیفه داریم رضایت شما مشتری عزیز را جلب کنیم.

خدمات قالیشویی شهران

کارخانه قالیشویی نقشینه تهران آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی در سراسر تهران می باشد. در این قسمت برخی از خدمات قالیشویی نقشینه را به شما مشتریان عزیز معرفی میکنیم. کلیه خدمات شستشوی انواع فرشهای ایرانی و خارجی، کلیه خدمات شستشوی فرشهای دستبافت ابریشم، گل ابریشم و ابریشم چله به صورت کاملا تخصصی  و تضمینی. کلیه خدمات شستشوی فرشهای دستبافت پشمی و کرک با مواد شوینده درجه یک و ارگانیک. کلیه خدمات خشکشویی مبلمان، موکت و خوشخواب در محل. خدمات تخصصی ترمیم و باز سازی فرشهای دستبافت زیر نظر استادان و بافندگان نامدار بازار تهران و صنعت فرش ایران.

راه های ارتباطی با قالیشویی نقشینه در محله شهران

۴۴۰۴۷۸۰۰
۴۴۰۴۷۶۰۰
۰۹۱۰۴۸۵۸۰۶۶

آدرس: اتوبان ستاری به سمت شمال، خیابان پیامبر مرکزی، خیابان هجرت، کوچه کرمی، پلاک ۱۰، جنب آژانس تهران

قالیشویی در شهران

 https://pak-mehr.ir/

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

به این قالیشویی امتیاز بدهید!

کیفیت خدمات قالیشویی: 100% - 1 رای
برخورد پرسنل با مشتریان: 100% - 1 رای
خوش قولی برای ارئه خدمات: 100% - 1 رای
ارائه فاکتور خدمات طبق قیمت اتحادیه: 100% - 1 رای
سرعت انجام خدمات شرکت: 100% - 1 رای

100%

مجموعه امتیازات

نکته: امتیازات ثبت شده در این قسمت توسط کاربران سایت تبلیغات قالیشویی بررسی و ثبت شده است و این وبسایت هیچگونه دخل و تصرفی در نظرات ثبت شده برای آگهی ها نداشته و ندارد. برای افزایش کیفیت خدمات و انتخاب بهتر مشتریان دیگر در نظر سنجی شرکت کنید و مشکلات خود را در قسمت دیدگاه برای کاربران ارسال کنید.

آموزش‌های نظافت

مشاهده همه آموزش ها