پیشنهادات مدیر

قالیشویی ماژیک شعبه پونک

کارخانه قالیشویی و رفوگری ماژیک شعبه پونک

قالیشویی در پونک | کارخانه قالیشویی ماژیک تهران تاسیس سال 1331 به عنوان اولین و قدیمی ترین کارخانه قالیشویی در پونک تهران. قالیشویی ماژیک آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی و تعمیرات و ترمیم انواع فرشهای دستبافت به همشهریان عزیز محله ی پونک تهران می باشد. سرویس دهی ویژه به سراسر محله های پونک و حومه در کمترین زمان ممکن. شستشو با ماشین آلات پیشرفته و مواد شستشوی درجه یک از ویژگی های قالیشویی ماژیک می باشد.

قالیشویی پونک سرویس خوب و نزدیک پونک

قالیشویی در پونک

قالیشویی پونک | قالیشویی ماژیک با تجربه ای گرانبها در صنعت قالیشویی کشور به عنوان اولین کارخانه قالیشویی در کشور بهترین شرکت قالیشویی برای ارائه خدمات به همشهریان عزیز شهر تهران می باشد. ترمیم و باز سازی تخصصی فرشهای دستبافت زیر نظر اساتید با تجربه صنعت فرش دستبافت. کلیه خدمات شستشوی فرشهای نفیس دستبافت، شستشوی تخصصی و اعلاء فرشهای دستبافت قیمتی و قدیمی. شستشوی ویژه انواع فرش های ماشینی ایرانی و خارجی برخی از خدمات این مرکز به همشهریان عزیز محله پونک تهران می باشد.

ویژگی های قالیشویی ماژیک شعبه پونک

کارخانه قالیشویی ماژیک با استفاده از سرویس کاران مجرب و خودروهای مجهز به جی پی اس (مکان یاب) سرویع ترین سرویس دهی را به شما همشهریان عزیز مجله پونک دارد. با وجود خودرو های مجهز به مکان یاب سریع تر از آن چیزی که فکر میکنید آدرس شمارا می یابیم! قالیشویی ماژیک ویژه محله پونک تهران دارای سرویس های چرخشی در تهران می باشد سریعترین سرویس دهی به شما مشتریان عزیز را در سراسر محله های پوک و حومه پونک تهران خواهد داشد.

برای تماس با شعبه پونک با شماره های دفتر و مرکزی تماس بگیرید.

دفتر: ۱۴-۶۶۵۹۵۷۱۱ - ۶۶۴۳۲۰۲۲
مرکزی: ۶۶۹۰۱۷۴۸ - ۶۶۹۲۰۶۵۶
شعبه غرب تهران: ۴۴۲۰۳۴۲۲
شعبه شرق تهران: ۷۷۵۵۶۱۶۵
دولت - قیطریه: ۲۲۸۰۶۴۲۴
نیاوران - فرمانیه: ۲۲۲۹۳۰۲۱

pak-mehr.ir

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

به این قالیشویی امتیاز بدهید!

کیفیت خدمات قالیشویی: 93.5% - 2 رای
برخورد پرسنل با مشتریان: 92% - 2 رای
خوش قولی برای ارئه خدمات: 93.5% - 2 رای
ارائه فاکتور خدمات طبق قیمت اتحادیه: 90% - 2 رای
سرعت انجام خدمات شرکت: 93% - 2 رای

92%

مجموعه امتیازات

نکته: امتیازات ثبت شده در این قسمت توسط کاربران سایت تبلیغات قالیشویی بررسی و ثبت شده است و این وبسایت هیچگونه دخل و تصرفی در نظرات ثبت شده برای آگهی ها نداشته و ندارد. برای افزایش کیفیت خدمات و انتخاب بهتر مشتریان دیگر در نظر سنجی شرکت کنید و مشکلات خود را در قسمت دیدگاه برای کاربران ارسال کنید.

آموزش

راهنمای تاسیس قالیشویی

آموزش حذف لکه اسلایم از فرش

آموزش‌های نظافت

مشاهده همه آموزش ها