پیشنهادات مدیر

قالیشویی ماژیک شعبه گیشا

کارخانه قالیشویی ماژیک شعبه گیشا و کوی نصر

قالیشویی گیشا و کوی نصر | کارخانه قالیشویی ماژیک عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران تاسیس سال 1331 بهترین و خوب ترین قالیشویی در محله گیشا و کوی نصر. راز ماندگاری 66 ساله قالیشویی ماژیک همیشه و همیشه رضایت مشتریان این مجموعه بوده است. شرکت قالیشویی ماژیک به عنوان اولین کارخانه قالیشویی فعال در کشور علاوه بر مشتریان عزیز و دوست داشتنی در سراسر تهران با افتخار توانسته اعتماد برخی از ارگانها و نهاد های دولتی از جمله: بیت مقام معظم رهبری، شرکت ایرانسل، شرکت همراه اول، دانشگاه شهید بهشتی و دانشگاه تهران را جلب کند و سفارش بیش از 50% فرشهای این مجموعه ها را با افتخار انجام دهد.

قالیشویی نزدیک گیشا و کوی نصر

"کیفیت" راز ماندگاری قالیشویی ماژیک در این سالهاست

قالیشویی گیشا و کوی نصر 

کارخانه قالیشویی ماژیک با راه اندازی بخش ویژه ای در کارخانه خود با عنوان: "نزدیک ترین قالیشویی به شما" با استفاده از سرویسکاران و متخصصان محدوده های تحت پوشش خود در تهران را افزایش دهد. قالیشویی ماژیک شعبه گیشا و کوی نصر تهران یکی از این شعبه ها می باشد. کارخانه قالیشویی ماژیک با استفاده از سرویس کاران مستقر در منطقه و گردشی در تهران سریعترین سرویس دهی به شما مشتریان عزیز تهران را در هرکجا از محله های تهران تسهیل بخشیده و سریع تر از آنچه تصور میکنید به شما سرویس دهی خواهد کرد. قالیشویی ماژیک شعبه گیشا و کوی نصر آماده ارائه کلیه خدمات قالیشویی به همشهریان عزیز این محله می باشد. سرویس هایی از جمله: شستشوی تخصصی انواع فرشهای دستبافت، ابریشم، گل ابریشم، کرک و پشمی، شستشوی تخصصی و ویژه انواع فرش های قدیمی و عتیقه، اعلا شویی انواع فرشهای دستبافت و ...

خدمات ترمیم قالیشویی ماژیک ویژه گیشا و کوی نصر

قالیشویی ماژیک سالها به عنوان یک برند مورد اعتماد برای تاجران فرش های دستبافت بوده است. از این رو کلیه خدمات تعمیرات انواع فرش از جمله: رفوگری، رفع سوختگی، دارکشی، پرداخت، لکه برداری، رنگ برداری، شیرازه دوزی و ... را با استفاده از کارشناسان و متخصصان صعنت فرش تهران به خوبی هرچه تمام تر انجام می دهد. همین حالا شما هم به جمع مشتریان ما بپیوندید و از تخفیفات و خدمات با کیفیت ما هیجان زده شوید.

شماره های تماس ویژه گیشا و کوی نصر

برای تماس با سرویس کاران محله گیشا و کوی نصر با شماره های دفتر و مرکزی تماس حاصل فرمایید

دفتر: ۱۴-۶۶۵۹۵۷۱۱ - ۶۶۴۳۲۰۲۲
مرکزی: ۶۶۹۰۱۷۴۸ - ۶۶۹۲۰۶۵۶
شعبه غرب تهران: ۴۴۲۰۳۴۲۲
شعبه شرق تهران: ۷۷۵۵۶۱۶۵
دولت - قیطریه: ۲۲۸۰۶۴۲۴
نیاوران - فرمانیه: ۲۲۲۹۳۰۲۱

pak-mehr.ir

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

به این قالیشویی امتیاز بدهید!

کیفیت خدمات قالیشویی: 88% - 1 رای
برخورد پرسنل با مشتریان: 87% - 1 رای
خوش قولی برای ارئه خدمات: 88% - 1 رای
ارائه فاکتور خدمات طبق قیمت اتحادیه: 80% - 2 رای
سرعت انجام خدمات شرکت: 88% - 1 رای

85%

مجموعه امتیازات

نکته: امتیازات ثبت شده در این قسمت توسط کاربران سایت تبلیغات قالیشویی بررسی و ثبت شده است و این وبسایت هیچگونه دخل و تصرفی در نظرات ثبت شده برای آگهی ها نداشته و ندارد. برای افزایش کیفیت خدمات و انتخاب بهتر مشتریان دیگر در نظر سنجی شرکت کنید و مشکلات خود را در قسمت دیدگاه برای کاربران ارسال کنید.

آموزش‌های نظافت

مشاهده همه آموزش ها