پیشنهادات مدیر

قالیشویی وزراء

قالیشویی پردیس ، رودهن و بومهن | قالیشویی وزراء

قالیشویی وزراء با بیش از 30 سال سابقه در صعنت قالیشویی شرق تهران بهترین و معتر ترین قالیشویی در پردیس، رودهن و بومهن می باشد، علاوه بر محله های یاد شده قالیشویی وزاء به شهرستان های جاجرود و گیلاوند نیز سریع ترین و با کیفیت ترین سرویس دهی را دارد.

مام سعی و تلاش این مجموعه همواره ارائه خدمات قالیشویی ارزان ، با کیفیت عالی و سریع است. در طول سی سال فعالیت درخشان، مجموعه نوین تلاش کرده است که مورد اعتماد مشتریان خود باشد و رضایت آن‌ها را از هر نظر جلب کند. امروز مفتخر هستیم که بگوییم قالیشویی وزراء به دلایل مختلف یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شماست.

قالیشویی وزراء ویژ] پردیس، رودهن و بومهن 

راه های ارتباطی ما

۰۲۱۷۶۲۸۶۵۷۰
۰۲۱۷۶۲۸۶۵۸۰
۰۹۱۲۵۹۶۸۴۸۸

دفتر مرکزی: اتوبان پردیس، جنب پمپ بنزین کوثر

vozarapardis.ir

خدمات قالیشویی پردیس رودهن و بومهن

  • شستشوی انواع فرش دستباف
  • شستشوی انواع فرش ماشینی
  • شستشوی انواع موکت
  • خشکشویی انواع مبلمان در محل
  • خشکشویی انواع خوشخواب
  • ترمیم و باز سازی انواع فرش

قالیشویی در پردیس

قالیشویی در پردیس یکی از دفاتر شرکت قالیشویی وزراء در شرق تهران می باشد. سرویس دهی سراسر محله ها و خیابان های پردیس در سریع ترین زمان ممکن از ویژگی های دفتر ما در محله پردیس می باشد. لازم به ذکر است که دفتر قالیشویی وزراء در پردیس نیز کلیه خدمات شستشوی فرش و ترمیم و خشکشویی را با بالاترین کیفیت انجام می دهد.

قالیشویی در رودهن

قالیشویی در رودهن نیز یکی از مهمترین شعبه های قالیشویی وزراء در شرق تهران بوده و متخصص کلیه خدمات قالیشویی و مبل شویی و خدمات ترمیم در این محله می باشد. سرویس دهی فوری به محله رودهن یکی از مهمترین ویژگی های دفتر قالیشویی وزراء در رودهن می باشد.

قالیشویی در بومهن

قالیشویی در بومهن نیز شعبه سوم شرکت قالیشویی وزراء در شرق تهران می باشد که این دفتر قالیشویی نیز زیر نظر کارخانه قالیشویی وزراء بوده و کلیه خدمات شستشوی فرش، خشکشویی و ترمیم را در سریع ترین زمان ممکن با قیمت مناسب و سرویس دهی فوری در بومهن به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد.

کلام آخر

کلیه شعبات نام برده در این قسمت مستقیم زیر نظر کارخانه قالیشویی وزراء فعالیت داشته و کیفیت شستشوی و ازائه خدمات دفاتر ما با بالاترین کیفیت انجام شده و صدور فاکتوری منصفانه جزو وظایف کلیه دفاتر ما در شرق تهران می باشد.

نظرات (1)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است
این نظر توسط مدیر سایت کمینه شده است

از خدمات قالیشویی وزراءخیلی راضی ام و به همه پیشنهاد میدم.

  سعید

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

به این قالیشویی امتیاز بدهید!

کیفیت خدمات قالیشویی: 96% - 5 رای
برخورد پرسنل با مشتریان: 95.6% - 5 رای
خوش قولی برای ارئه خدمات: 95.6% - 5 رای
ارائه فاکتور خدمات طبق قیمت اتحادیه: 97% - 5 رای
سرعت انجام خدمات شرکت: 97.2% - 5 رای

96%

مجموعه امتیازات

نکته: امتیازات ثبت شده در این قسمت توسط کاربران سایت تبلیغات قالیشویی بررسی و ثبت شده است و این وبسایت هیچگونه دخل و تصرفی در نظرات ثبت شده برای آگهی ها نداشته و ندارد. برای افزایش کیفیت خدمات و انتخاب بهتر مشتریان دیگر در نظر سنجی شرکت کنید و مشکلات خود را در قسمت دیدگاه برای کاربران ارسال کنید.

آموزش‌های نظافت

مشاهده همه آموزش ها