پیشنهادات مدیر

قالیشویی ماژیک ویژه جردن

قالیشویی در جردن | قالیشویی ماژیک نزدیک ترین در جردن

قالیشویی در جردن | قالیشویی ماژیک تهران شعبه محله جردن بهترین و معتبر ترین قالیشویی در تهران تاسیس سال 1331 با بیش از 66 سال سابقه به عنوان قدیمی ترین و معتبر ترین قالیشویی در تهران می باشد. قالیشویی ماژیک شعبه جردن تهران عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران بوده و کلیه خدمات و فاکتور های صادر شده این شرکت زیر نظر اتحادیه قالیشویان تهران بوده.

قالیشویی ماژیک در جردن متخصص کلیه خدمات قالیشویی در جردن می باشد؛ قالیشویی در جردن متخصص شستشوی انواع فرش های دستبافت، فرشهای عتیقه و قدیمی، فرشهای ماشینی رنگ روشن و تیره، خشکشویی مبلمان و انواع خوشخواب در محل و خدمات تخصصی و ویژه ترمیم انواع فرشهای دستبافت در جردن و حومه جردن.

قالیشویی خوب در جردن

راه های ارتباط با قالیشویی در جردن

دفتر: ۱۴-۶۶۵۹۵۷۱۱ - ۶۶۴۳۲۰۲۲
مرکزی: ۶۶۹۰۱۷۴۸ - ۶۶۹۲۰۶۵۶
شعبه غرب تهران: ۴۴۲۰۳۴۲۲
شعبه شرق تهران: ۷۷۵۵۶۱۶۵
شعبه شمال تهران: ۲۲۲۸۲۰۲۴
شعبه جنوب تهران: ۰۲۱۶۶۹۲۰۶۵۶

ثبت سفارش آنلاین و دریافت ۱۰% تخفیف در وبسایت قالیشویی ماژیک

mazhic۱۳۳۱.com

قالیشویی در جردن

قالیشویی ماژیک ویژه جردن تهران یکی از دفاتر فعال این قالیشویی در سراسر تهران می باشد. هدف از تاسیس این دفتر در محله جردن ارائه سریعترین سرویس دهی به مشتریان و همشهریان عزیز ساکن در این محله می باشد.

قالیشویی ماژیک شعبه جردن ارائه دهنده تخصصی کلیه خدمات قالیشویی در این محله می باشد، برای معرفی برخی از خدمات ما می توان به: شستشوی انواع فرش ابریشم، شستشوی انواع فرش های گل ابریشم، شستشوی انواع فرشهای پشمی، انواع فرشهای دستبافت تبریز، بیجار، کاشان، کرمان، یزد، همدان و ... خدمات ترمیم و باز سازی حرفه ای انواع فرش های دستبافت با بالاترین کیفیت ممکن در تهران زیر نظر استادان و کارمندان با تجربه و متخصص در تهران و محله جردن اشاره کرد.

محله ها و مناطق تحت پوشش قالیشویی ماژیک در جردن

  • قالیشویی نزدیک بلوار بلوار نلسون ماندلا
  • قالیشویی نزدیک بلوار ستاری جردن
  • قالیشویی نزدیک خیابان تابان در جردن
  • قالیشویی نزدیک خیابان سرو در جردن
  • قالیشویی نزدیک بلوار آرش خیابان جردن
  • قالیشویی نزدیک خیابان گلشهر در جردن
  • و ....

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

به این قالیشویی امتیاز بدهید!

کیفیت خدمات قالیشویی: 97% - 1 رای
برخورد پرسنل با مشتریان: 97% - 1 رای
خوش قولی برای ارئه خدمات: 97% - 1 رای
ارائه فاکتور خدمات طبق قیمت اتحادیه: 97% - 1 رای
سرعت انجام خدمات شرکت: 97% - 1 رای

97%

مجموعه امتیازات

نکته: امتیازات ثبت شده در این قسمت توسط کاربران سایت تبلیغات قالیشویی بررسی و ثبت شده است و این وبسایت هیچگونه دخل و تصرفی در نظرات ثبت شده برای آگهی ها نداشته و ندارد. برای افزایش کیفیت خدمات و انتخاب بهتر مشتریان دیگر در نظر سنجی شرکت کنید و مشکلات خود را در قسمت دیدگاه برای کاربران ارسال کنید.

آموزش‌های نظافت

مشاهده همه آموزش ها