پیشنهادات مدیر

قالیشویی توکل ویژه استاد معین

قالیشویی توکل در استاد معین

قالیشویی در استاد معین | شما می توانید، شعبه استاد معین قالیشویی توکل را برای انجام سایر خدمات مربوط به فرش و قالی انتخاب کنید. با توجه به انتخاب قالیشویی توکل به عنوان عضور رسمی اتحادیه قالیشویان در تهران، می توان با اطمینان کامل از کیفیت عالی در سرویس دهی و هزینه مناسب، از تمام سرویس های آن استفاده کرد. این قالیشویی از بهترین و با تجربه ترین قالیشویی ها در سراسر تهران است که می توانید این مورد را داخل فاکتور هایی که در هنگام دریافت خدمات تحویل می گیرید مشاهده کنید. بعلاوه برای بالا بردن کیفیت عرضه خدمات و سرویس دهی مناسب‌تر، این قالیشویی شعبه های مختلفی در بهترین مناطق تهران افتتاح کرده است. از جمله خدماتی که توسط این قالیشویی عرضه می شود می توان به شستشوی فرش و قالی، ترمیم، رفوه قالی، رفع مشکلات فرش، ریشه زنی، بازسازی قسمت های مختلف عالی، لکه گیری و سایر خدمات مربوط به فرش و قالی اشاره کرد.

قالیشویی خوب و نزدیک استاد معین

شماره های تماس قالیشویی توکل استاد معین

ستارخان، تهران ویلا: 88274518

گیشا، مرزداران: 88275402

آریاشهر، صادقیه: 44299268

کاشانی، جنت آباد: 44299269

دریانو، حبیب الهی: 66553400

طرشت، استاد معین: 66552767

سعادت آباد شهرک غرب: 22347030

 توحید، باقرخان: 66552767

مدیریت دفتر: 09123167164

سرویس شبانه روزی: 09023167164

قالیشویی توکل ستارخان ثبت شده در 118

آدرس دفتر مرکزی: ستارخان، تهران ویلا، خیابان هفتم، پلاک 44

40 درصد تخفیف ویژه آخر هر هفته

 

قالیشویی در استاد معین

با توجه به استفاده از بهترین لوازم و عالی ترین مواد در قالیشویی توکلی، طول عمر قالی یا فرش شا به مقدار زیادی افزایش پیدا می کند. کما اینکه شما می توانید تمام این خدمات را بدون هیچ نگرانی بابت سایر هزینه ها و مشکلات ممکن در ساخت فرش استفاده کنید. این امکانات در سریعترین زمان ممکن در اختیار شما قرار می گیرد. ذکر این نکته الزامی است که این قالیشویی به عنوان بهترین قالیشویی های شهر بزرگ تهران با سابقه زیاد و ارائه خدمات عالی انتخاب شده است. تمام سرویس ها و خدماتی که توسط این قالیشویی ارائه می شود تحت نظر اتحادیه قالیشویی تهران بوده و تمام هزینه ها در نظر گرفته شده با توجه به قیمت های کلی تصویب شده در اتحادیه، انتخاب شده است. تمام قسمت های مختلف استاد معین توسط این قالیشویی سرویس دهی می شود. بعلاوه می توان در سایر نقاط استان تهران از خدمات این قالیشویی استفاده کرد. جهت استفاده از سایر خدمات و دسترسی به آدرس شعبه های قالیشویی توکل در تهران، می توانید با شماره های تماسی که در قسمت پایین درج شده اقدام کنید.

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

به این قالیشویی امتیاز بدهید!

کیفیت خدمات قالیشویی: 94% - 1 رای
برخورد پرسنل با مشتریان: 94% - 1 رای
خوش قولی برای ارئه خدمات: 95% - 1 رای
ارائه فاکتور خدمات طبق قیمت اتحادیه: 97% - 1 رای
سرعت انجام خدمات شرکت: 92% - 1 رای

94%

مجموعه امتیازات

نکته: امتیازات ثبت شده در این قسمت توسط کاربران سایت تبلیغات قالیشویی بررسی و ثبت شده است و این وبسایت هیچگونه دخل و تصرفی در نظرات ثبت شده برای آگهی ها نداشته و ندارد. برای افزایش کیفیت خدمات و انتخاب بهتر مشتریان دیگر در نظر سنجی شرکت کنید و مشکلات خود را در قسمت دیدگاه برای کاربران ارسال کنید.

آموزش‌های نظافت

مشاهده همه آموزش ها