پیشنهادات مدیر

قالیشویی در شهر زیبا

قالیشویی پاپیون شعبه شهر زیبا

از جمله مشهورترین و قدیمی ترین قالیشویی های تهران می توان به قالیشویی پاپیون اشاره کرده که در شعبه های متفاوتی از جمله شعبه شهر زیبا اشاره کرد. انواع خدمات و سرویس های متفاوت قالیشویی پاپیلون را می توان در تمام نواحی مربوط به شهر زیبا استفاده کرد. این قالیشویی از زمان های قدیم تا به امروز به دلیل کیفیت بالای سرویس دهی فعالیت می کند. قالیشویی پاپیون سرویس های متفاوتی ارائه می دهند که از جمله آنها می توان به خدمات متفاوت شستشوی قالی و فرشريال شستشو و تعمیر مبلمان در گونه های مختلف، بازسازی ریشه های فرش، ترمیم تار و پود قالی و فرش، ترمیم رنگ و رو رفتگی فرش ها و سایر خدمات مربوط به قالیشویی اشاره کرد. تمام این خدمات با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ارائه خواهد شد.

قالیشویی پاپیون نزدیک ترین قالیشویی شهر زیبا

قالیشویی در شهر زیبا

قالیشویی پاپیون برای انجام سایر سرویس ها از ماشین های منحصربفرد با کیفیت عالی استفاده می کند. این ماشین ها علاوه بر انجام تمام خدمات با کیفیت عالی و با استفاده از عالی ترین مواد شوینده می تواند تاثیر بسیار زیادی در صرفه چویی آب مصرفی داشته باشد. این قالیشویی با توجه به جنس و مشکلات متفاوتی که در فرش و قالی پیدا می شود، می تواند با استفاده از روش های گوناگونی اقدام به حل مشکلات مربوط به فرش ها نماید. برای مثال پس از شستشوی فرش و قالی با استفاده از دستگاه های مخصوص اقدام به خشک نمودن آن می کند. خشک کردن فرش با این دستگاه سبب می شود که هیچگونه اثری از موج بر روی قسمت های مختلف فرش ایجاد نشود. به همین صورت خیلی ساده علاوه بر پاکسازی و ترمیم فرش ها می توان آنها را به بهترین شکل ممکن تحویل گرفت. به همین سادگی تمام نگرانی بابت صدمه رسیدن به حنس شما از بین می رود و با اطمینان خاطر می توانید از تمام خدمات و سرویس های این قالیشویی استفاده کنید.

قالیشویی نزدیک شهر زیبا

تمام خدمات و سرویس ها در سریعترین زمان ممکن انجام می شود و در هنگام تحویل گرفتن و تحویل دادن توسط خودرو های مخصوص قالیشویی پاپیون انجام می شود. با توجه به محبوبیت این قالیشویی می توان در تمام مناطق تهران از خدمات متنوع آن استفاده کرد. برای ارتباط با سایر شعبه های قالیشویی پاپیون از جمله شهبه شهر زیبا می توانید از شماره تلفن های زیر استفاده کنید.

شماره تلفن ارتباط با قالیشویی پاپیون شعبه شهر زیبا

شماره تماس: (۱۰ خط ویژه)

۰۲۱۸۸۵۶۶۳۹۹

مدیریت:

۰۹۱۲۲۳۳۵۹۹۳

سرویس شبانه روزی:

۰۹۱۹۵۳۱۱۸۲۴

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

به این قالیشویی امتیاز بدهید!

کیفیت خدمات قالیشویی: 98% - 1 رای
برخورد پرسنل با مشتریان: 98% - 1 رای
خوش قولی برای ارئه خدمات: 98% - 1 رای
ارائه فاکتور خدمات طبق قیمت اتحادیه: 96% - 1 رای
سرعت انجام خدمات شرکت: 98% - 1 رای

98%

مجموعه امتیازات

نکته: امتیازات ثبت شده در این قسمت توسط کاربران سایت تبلیغات قالیشویی بررسی و ثبت شده است و این وبسایت هیچگونه دخل و تصرفی در نظرات ثبت شده برای آگهی ها نداشته و ندارد. برای افزایش کیفیت خدمات و انتخاب بهتر مشتریان دیگر در نظر سنجی شرکت کنید و مشکلات خود را در قسمت دیدگاه برای کاربران ارسال کنید.

آموزش

راهنمای تاسیس قالیشویی

آموزش حذف لکه اسلایم از فرش

آموزش‌های نظافت

مشاهده همه آموزش ها