پیشنهادات مدیر

قالیشویی پاپیون جنت آباد

قالیشویی پاپیون در جنت آباد

قالیشویی در جنت آباد | از جمله شعبه های قالیشویی پاپیون می توان به شعبه جنت آباد آن اشاره کرد. قالیشویی پاپیون از جمله محبوب ترین و قدیمی ترین قالیشویی ها در شهر تهران است که به دلیل سرویس دعی بسیار مناسب در سریعترین زمان محبوبیت بسیاری بدست آورده است. این قالیشویی از زمان های قدیم تا به امروز توانسته فعالیت خود را به عنوان یکی از قالیشویی های حرفه‌ای در تهران ادامه دهد. قالیشویی پاپیون شعبه های متفاوتی در سراسر شهر تهران دارد که از جمله آنها شعبه جنت آباد است. شما می توانید از سایر خدمات این قالیشویی در تهران که مخصوص شستشوی قالی و فرش است در تمام زمان های روز استفاده کنید، بدون اینکه هیچ نگرانی بابت صدمه رسیدن به مبلمان فرش های خود داشته باشید. برای انجام سایر خدمات این قالیشویی از سایر دستگاه های و ماشین های مخصوص استفاده خواهد کرد.

قالیشویی خوب و نزدیک جنت آباد

خدمات قالیشویی در جنت آباد

از جمله سایر خدماتی که در این قالیشویی انجام می شود می توان به شستشوی مبلمان، فرش و قالی، ترمیم و بازسازی تار و پود فرش ها، تعمیر مبلمان، ترمیم ریشه های فرش و سایر خدمات مربوطه اشاره کرد. تمام این سرویس ها توسط بهترین دستگاه ها و عالی ترین واد انجام خواهد شد. برای مثال در هنگام شستشوی فرش ها از مواد شوینده درجه یک گیاهی استفاده می شود که بدین صورت می تواند تاثیر بسیار زیادی در حفظ کیفیت فرش و بالا بردن طور عمر آن داشته باشد. این گزینه اهمیت بسیار زیادی برای حفظ و نگهداری فرش های گران قیمت و ابریشم دارد. که بتوان از زیبایی آنها در مدت زمان طولانی استفاده کرد. پس از شستشو برای خشک کردن فرش و قالی از دستگاه های مخصوص خشک کردن استفاده می کنند. با استفاده از این دستگاه خشک کن هیچ نشانی از موج در قسمت های مختلف فرش پدید نمی آید و این می تواند در حفظ کیفیت و زیبایی فرش های تاثیر بسیار زیادی داشته باشد.

قالیشویی در جنت آباد

سایر این خدمات با استفاده از ماشین های مخصوص قالیشویی پاپیون تحویل داده می شود. همواره سعی می شود که تمام سرویس ها در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود و برای بهینه انجام دادن کار ها ناظران با تجربه بر تمام قسمت های سرویس دهی نظارت خواهند کرد. در نهایت ذکر این نکته واجب است که تمامی این خدمات با استفاده از مناسب ترین هزینه ممکن انجام خواهد شد. برای ارتباط با شعب مختلف قالیشویی پاپیون می توانید از شماره تلفن های زیر استفاده کنید.


شماره تماس قالیشویی پاپیون شعبه جنت آباد

شماره تماس: (۱۰ خط ویژه)
۰۲۱۸۸۵۶۶۳۹۹
مدیریت:
۰۹۱۲۲۳۳۵۹۹۳
سرویس شبانه روزی:
۰۹۱۹۵۳۱۱۸۲۴

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

به این قالیشویی امتیاز بدهید!

کیفیت خدمات قالیشویی: 100% - 1 رای
برخورد پرسنل با مشتریان: 100% - 1 رای
خوش قولی برای ارئه خدمات: 100% - 1 رای
ارائه فاکتور خدمات طبق قیمت اتحادیه: 100% - 1 رای
سرعت انجام خدمات شرکت: 100% - 1 رای

100%

مجموعه امتیازات

نکته: امتیازات ثبت شده در این قسمت توسط کاربران سایت تبلیغات قالیشویی بررسی و ثبت شده است و این وبسایت هیچگونه دخل و تصرفی در نظرات ثبت شده برای آگهی ها نداشته و ندارد. برای افزایش کیفیت خدمات و انتخاب بهتر مشتریان دیگر در نظر سنجی شرکت کنید و مشکلات خود را در قسمت دیدگاه برای کاربران ارسال کنید.

آموزش

راهنمای تاسیس قالیشویی

آموزش حذف لکه اسلایم از فرش

آموزش‌های نظافت

مشاهده همه آموزش ها