پیشنهادات مدیر

قالیشویی ماژیک شعبه آزادی

قالیشویی در آزادی | قالیشویی ماژیک شعبه آزادی

قالیشویی در آزادی | از جمله قالیشویی های محبوب و شناخته شده در منطقه آزادی می توان به قالیشویی ماژیک شعبه آزادی اشاره کرد. در صورتی که در یکی از مناطق شهر تهران ساکن باشید مطمئنا نام آشنای قالیشویی ماژیک را شنیده‌اید. این قالیشویی از قدیمی ترین و معروف ترین قالیشویی ها در شهر تهران است که به دلیل کیفیت بالای سرویس دهی به عنوان یکی از اعضای اتحادیه قالیشویان در نظر گرفته شده است. این قالیشویی 66 سال سابقه ارائه انواع خدمات قالیشویی را دارد. تمام سرویس ها و خدماتی که توسط این قالیشویی ارائه می شود تحت نظر اتحادیه قالیشویان تهران است و توسط آنها به طور کامل بررسی می شود. همچنین در هنگام انجام سرویس ها متخصصان با تجربه نظارت کامل دارند. تمام خدمات با هزینه بسیار مطلوب و مناسب که توسط اتحادیه در نظر گرفته شده است تعیید شده و می توانید درستی این امر را بر روی فاکتور صادر شده برای شما مشاهده کنید.

قالیشویی خوب و نزدیک در آزادی و شهرک آزادی

قالیشویی در آزادی

قالیشویی ماژیک در آزادی، خدمات قالیشویی متفاوتی را ارائه می دهد که از جمله آنها می توان به شستشوی انواع فرش و مبلمان، ترمیم و بازسازی قسمت های مختلف فرش و قالی، تعمیر مبلمان در انواع مختلف، بازسازی ریشه های فرش، پاک کردن انواع لکه ها از روی فرش و سایر خدمات متنوع قالیشویی اشاره کرد. تمام این سرویس ها توسط افراد کارکشته و حرفه‌ای انجام می شود و به همین دلیل جای هیچ نگرانی برای شما نخواهد گذاشت. شما در هر جای تهران که باشید می توانید از تمام خدمات این قالیشویی استفاده کنید چرا که شعبه های متفاوتی همانند شعبه آزادی در سایر نقاط تهران راه اندازی شده است. این قالیشویی برای شستشو ازمواد بسیار با کیفیت و عالی در نوع گیاهی استفاده کرده، به همین دلیل علاوه بر پاکسازی فرش و قالی می تواند تاثیر بسیار زیادی در بالا رفتن طول عمر آنها داشته باشد. پس با اطمینان خاطر فرش های نفیس و گران قیمت خود را برای شستشو یا انجام سایر خدمات به قالیشویی ماژیک بسپارید. شما می توانید با استفاده از شماره تماس های زیر و یا از طریق وب سایت مخصوص به این قالیشویی از سایر خدمات آن استفاده کنید.

راه های ارتباطی با قالیشویی ماژیک در شعبه آزادی

دفتر: ۱۴-۶۶۵۹۵۷۱۱ - ۶۶۴۳۲۰۲۲
مرکزی: ۶۶۹۰۱۷۴۸ - ۶۶۹۲۰۶۵۶
شعبه غرب تهران: ۴۴۲۰۳۴۲۲
شعبه شرق تهران: ۷۷۵۵۶۱۶۵
شعبه شمال تهران: ۲۲۲۸۲۰۲۴
شعبه جنوب تهران: ۰۲۱۶۶۹۲۰۶۵۶

ثبت سفارش آنلاین و دریافت ۱۰% تخفیف در وبسایت قالیشویی ماژیک

mazhic1331.com

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

به این قالیشویی امتیاز بدهید!

کیفیت خدمات قالیشویی: 96% - 1 رای
برخورد پرسنل با مشتریان: 98% - 1 رای
خوش قولی برای ارئه خدمات: 98% - 1 رای
ارائه فاکتور خدمات طبق قیمت اتحادیه: 96% - 1 رای
سرعت انجام خدمات شرکت: 93% - 1 رای

96%

مجموعه امتیازات

نکته: امتیازات ثبت شده در این قسمت توسط کاربران سایت تبلیغات قالیشویی بررسی و ثبت شده است و این وبسایت هیچگونه دخل و تصرفی در نظرات ثبت شده برای آگهی ها نداشته و ندارد. برای افزایش کیفیت خدمات و انتخاب بهتر مشتریان دیگر در نظر سنجی شرکت کنید و مشکلات خود را در قسمت دیدگاه برای کاربران ارسال کنید.

آموزش‌های نظافت

مشاهده همه آموزش ها