پیشنهادات مدیر

قالیشویی ماژیک شعبه اکباتان

قالیشویی در اکباتان | قالیشویی ماژیک اکباتان

قالیشویی در اکباتان | شعبه اکباتان قالیشویی ماژیک، که یکی از محبوب ترین و قدیمی ترین قالیشویی ها در تهران است برای ساکنین اکباتان راه اندازی شده است. قالیشویی ماژیک با 66 سال سابقه با توجه به ارائه سرویس ها و خدمات با کیفیت توانسته به به عنوان یکی از اعضای اتحادیه قالیشویان در تهران به فعالیت خود ادامه دهد. این قالیشویی شعبه های فراوانی در سراسر تهران دارد که با توجه به تعداد زیاد آنها می تواند در هر زمانی اقدام به سرویس دهی و ارائه خدمات مد نظر شما نماید. از جمله این خدمات می توان به شستشوی قالی و فرش، شستشوی انواع مبلمان، ترمیم و بازسازی مبلمان، رفوه تار و پود فرش و ترمیم ریشه ها یا سایر خدمات دیگر در این زمینه اشاره کرد. در صورت نیاز به استفاده از هر یک از این خدمات می توانید به سادگی با استفاده از شماره تماس های ارائه شده در قسمت پایین یا با استفاده از وب سایت مربوط به قالیشویی ماژیک اقدام کنید.

قالیشویی خوب نزدیک اکباتان

قالیشویی در اکباتان

قالیشویی ماژیک در اکباتان، تمام خدمات مربوطه را در کمترین زمان و با هزینه بسیار عالی ارائه می دهد. تمام هزینه ها طبق تعرفه اتحادیه قالیشویان تهران در نظر گرفته شده و سایر خدمات و سرویس ها تحت نظر اتحادیه انجام می شود. تمام افرادی که در ارائه خدمات مشارکت دارند بسیار با تجربه بوده و آموزش های لازم را دیده اند و در نهایت زیر نظر افراد کارکشته اقدام به انجام سایر خدمات می کنند. با توجه به زیاد بودن تعداد شعبه های مربوط به این قالیشویی در شهر تهران، می توان گفت که تمام سفارش ها خیلی سریع انجام شده و با سرویس های مخصوص قالیشویی ماژیک تحویل گرفته و تحویل داده می شود. شما می توانید با دیدن فاکتور صادر شده در زمان تحویل گرفتن میزان اعتبار و نماد اتحادیه را مشاهده نمایید. بدین صورت دیگر هیچ نگرانی بابت صدمه رسیدن به فرش و قالی های حساس و گران قیمت نخواهید داشت و با خیالی راحت می توانید برای شستشوی آنها اقدام کنید. برای ارتباط با سایر شعبه های قالیشویی ماژیک در کنار شعبه اکباتان این قالیشویی، از شماره تلفن های زیر استفاده کنید.

راه های ارتباطی با قالیشویی ماژیک در شعبه اکباتان

دفتر: ۱۴-۶۶۵۹۵۷۱۱ - ۶۶۴۳۲۰۲۲
مرکزی: ۶۶۹۰۱۷۴۸ - ۶۶۹۲۰۶۵۶
شعبه غرب تهران: ۴۴۲۰۳۴۲۲
شعبه شرق تهران: ۷۷۵۵۶۱۶۵
شعبه شمال تهران: ۲۲۲۸۲۰۲۴
شعبه جنوب تهران: ۰۲۱۶۶۹۲۰۶۵۶

ثبت سفارش آنلاین و دریافت ۱۰% تخفیف در وبسایت قالیشویی ماژیک

mazhic1331.com

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

به این قالیشویی امتیاز بدهید!

کیفیت خدمات قالیشویی: 94% - 1 رای
برخورد پرسنل با مشتریان: 96% - 1 رای
خوش قولی برای ارئه خدمات: 98% - 1 رای
ارائه فاکتور خدمات طبق قیمت اتحادیه: 94% - 1 رای
سرعت انجام خدمات شرکت: 96% - 1 رای

96%

مجموعه امتیازات

نکته: امتیازات ثبت شده در این قسمت توسط کاربران سایت تبلیغات قالیشویی بررسی و ثبت شده است و این وبسایت هیچگونه دخل و تصرفی در نظرات ثبت شده برای آگهی ها نداشته و ندارد. برای افزایش کیفیت خدمات و انتخاب بهتر مشتریان دیگر در نظر سنجی شرکت کنید و مشکلات خود را در قسمت دیدگاه برای کاربران ارسال کنید.

آموزش‌های نظافت

مشاهده همه آموزش ها