پیشنهادات مدیر

قالیشویی ماژیک شعبه مینی سیتی

قالیشویی در مینی سیتی | قالیشویی ماژیک تهران

قالیشویی در مینی سیتی | قالیشویی ماژیک شعبه های زیادی در شهر تهران دارد که یکی از این شعبه ها مخصوص به قسمت مینی سیتی است. قالیشویی ماژیک شعبه مینی سیتی جهت انجام خدمات و سرویس های مخصوص قالیشویی در تمام قسمت های بخش مینی سیتی راه اندازی شده است. به طور کلی قالیشویی ماژیک از محبوب ترین و قدیمی ترین قالیشویی ها در تهران است که با توجه به سابقه خیلی زیادی که دارد توانسته عضویت اتحادیه قالیشویان تهران را برای خود بدست آورد. این قالیشویی 66 سال پیش افتتاح شد و از آن زمان تا به امروز با توجه به کیفیت کار بالا توانست همچنان محبوبیت خود را حفظ کند. این قالیشویی می تواند سایر خدمات مربوط به قالیشویی را تحت نظر و با توجه به قوانین مربوط به اتحیادیه ارائه دهد. از جمله این سرویس ها می توان به شستشوی فرش و قالی، شستشوی مبلمان، ترمیم قسمت های مختلف فرم و تعمیر مبلمان، ریشه سازی مخصوص فرش ها، پارک کردن انواع لکه ها و از این قبیل خدمات اشاره کرد.

قالیشویی در مینی سیتی

قالیشویی در مینی سیتی

قالیشویی محبوب ماژیک شعبه مینی سیتی تمام خدمات و سرویس ها را با کمک افراد متخصص و آموزش دیده ارائه می دهد و افراد با تجربه در این زمینه در هنگام انجام سایر خدمات بر کار آنها نظارت می کند. تعرفه در نظر گرفته شده برای سایر خدمات همان تعرفه‌ای است که توسط اتحادیه قالیشویان در نظر گرفته شده است. برای اطمینان از سایر این مشخصات می توانید فاکتور صادر شده در هنگام تحویل را مشاهده نمایید. از جمله مزیت های این قالیشویی که محبوبیت آن را در بین مشتریان بیشتر کرده است تحویل به موقع و انجام سرویس ها در کمترین زمان ممکن است. در هر زمان و هر مکانی که باشید در شهر تهران می توانید از خدمات و سرویس های متفاوت این قالیشویی استفاده کنید. همچنین هیچ نگرانی بابت صدمه رسیدن به فرش های با ارزش و مبلمان گران قیمت خود نخواهید داشت. برای ارتباط با شعبه های مختلف قالیشویی ماژیک می توانید از طریق شماره تلفن های زیر اقدام کنید.

راه های ارتباطی با قالیشویی ماژیک در شعبه مینی سیتی

دفتر: ۱۴-۶۶۵۹۵۷۱۱ - ۶۶۴۳۲۰۲۲
مرکزی: ۶۶۹۰۱۷۴۸ - ۶۶۹۲۰۶۵۶
شعبه غرب تهران: ۴۴۲۰۳۴۲۲
شعبه شرق تهران: ۷۷۵۵۶۱۶۵
شعبه شمال تهران: ۲۲۲۸۲۰۲۴
شعبه جنوب تهران: ۰۲۱۶۶۹۲۰۶۵۶

ثبت سفارش آنلاین و دریافت ۱۰% تخفیف در وبسایت قالیشویی ماژیک

mazhic1331.com

نظرات (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

به این قالیشویی امتیاز بدهید!

کیفیت خدمات قالیشویی: 98% - 1 رای
برخورد پرسنل با مشتریان: 98% - 1 رای
خوش قولی برای ارئه خدمات: 97% - 1 رای
ارائه فاکتور خدمات طبق قیمت اتحادیه: 98% - 1 رای
سرعت انجام خدمات شرکت: 98% - 1 رای

98%

مجموعه امتیازات

نکته: امتیازات ثبت شده در این قسمت توسط کاربران سایت تبلیغات قالیشویی بررسی و ثبت شده است و این وبسایت هیچگونه دخل و تصرفی در نظرات ثبت شده برای آگهی ها نداشته و ندارد. برای افزایش کیفیت خدمات و انتخاب بهتر مشتریان دیگر در نظر سنجی شرکت کنید و مشکلات خود را در قسمت دیدگاه برای کاربران ارسال کنید.

آموزش‌های نظافت

مشاهده همه آموزش ها